محصولات دانلودی

لانه فساد زن سابقه دار ویران شد


زن سابقه داری که پس از آزادی از زندان ، با اعضای خانواده اش ، دختران ، زنان و پسران جوان را فریب می داد و به باند فساد می کشاند، در پی یک عملیات ضربتی از سوی ماموران انتظامی اسلامشهر با همدستانش دستگیر شد.
سرهنگ احمد میری ، فرمانده انتظامی اسلامشهر روز گذشته با اعلام خبر دستگیری اعضای خانوادگی یک باند فساد به خبرنگار «جام جم» گفت: ماموران انتظامی در جهت اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز برای تامین امنیت اجتماعی بیشتر، از چندی پیش متوجه شدند که یک زن میانسال با اعضای خانواده اش باند فسادی را تشکیل داده و اقدام به فریب دختران ، زنان و پسران جوان می کند.
به دنبال این اطلاعات ، ماموران در قالب چند تیم عملیاتی ویژه به سرپرستی سرهنگ پودینه ، معاون اطلاعات فرماندهی انتظامی اسلامشهر تحقیقات خود را آغاز کردند و رفت و آمدهای زن میانسال و اعضای خانواده اش را زیر نظر گرفتند.


ردپای اعضای یک خانواده در باند فسادسرهنگ میری ادامه داد: ماموران در ادامه تحقیقات پلیسی پی بردند زن صاحبخانه به نام سهیلا همراه ۲ پسر و عروسش در منزلی ویلایی زندگی می کنند و افراد فریب خورده را به این مکان انتقال می دهند.
بنابراین ماموران ۹ آذر امسال با کسب مجوز قضایی ، وارد منزل سهیلا شدند و او را همراه ۳ مرد و یک زن بازداشت و برای تحقیقات به مرکز پلیس منتقل کردند.
با انتقال متهمان به مرکز پلیس ، آنها با انکار هرگونه جرمی ، مدعی شدند ماموران ، به اشتباه آنها را دستگیر کرده اند.
فرمانده انتظامی اسلامشهر افزود: ماموران که احتمال می دادند سرکرده باند به نام سهیلا دارای سوابق کیفری متعددی باشد، به بررسی سوابق او و همدستانش پرداختند که معلوم شد او تاکنون ۵ بار به اتهام تشکیل خانه فساد در تهران و اسلامشهر دستگیر و روانه زندان شده است و هر بار پس از آزادی ، بازهم مرتکب این جرم شده و این بار نیز پس از پایان دوره محکومیتش ، باند جدیدی را تشکیل داده و فعالیت های خود را با همدستی یکی از پسران و عروسش که دارای سوابق کیفری هستند، از سر گرفته است.
وی تصریح کرد: متهمان بار دیگر مورد بازجویی قرار گرفتند و وقتی پی بردند، راز فعالیت خانوادگی شان فاش شده ، قفل سکوت را شکستند و به جرایم خود اعتراف کردند.


سودجویی زن سابقه دار از دختران و پسرانسهیلا، سرکرده باند در اظهاراتش به پلیس گفت: چندین بار به اتهام تشکیل خانه های فساد در تهران و اسلامشهر روانه زندان شدم ، این بار پس از آزادی از زندان ، تصمیم گرفتم با اعضای خانواده ام ، این کار را به طور گسترده تر ادامه دهم ، بنابراین پسرانم ، مردان جوان را فریب می دادند و از آنها پول می گرفتند، من و عروسم هم دختران و زنان خیابانی و فراری را در نقاط مختلف شهر، شناسایی و به بهانه های واهی ، آنان را اغفال می کردیم و به منزل خود می کشاندیم و از آنها سودجویی می کردم.
بنا بر این گزارش ، پس از اعترافات سرکرده باند، همدستان او بیشتر به جرایم خود اعتراف کردند. تمام این متهمان روز گذشته با قرار قانونی روانه زندان شدند تا تحقیقات تکمیلی درخصوص دیگر جرایم آنها صورت گیرد.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 51
  • ۱۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما