لورانت: سپاهان پنجشنبه به من جواب می دهد
لورانت: سپاهان پنجشنبه به من جواب می دهد


خبرگزاری فارس: سرمربی آلمانی سابق تیم سایپا گفـت: در ترکیه مذاکرات خوبی با رئیس باشگاه سپاهان داشتم و منتظر دریافت پاسخ نهایی در روز پنجشنبه هستم.


ورنر لورانت در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: به ترکیه رفتم تا با رئیس باشگاه سپاهان مذاکره کنم. درباره تمام موضوعات کاری با ساکت،‌ صحبت کردم.
وی افزود: با توجه به تجربه قبلی کاری در ایران با تیم سایپا،‌ درباره همه محور های کلی و جزیی با عالی ترین مقام باشگاه سپاهان صحبت کردم. مدیر سپاهان اعتقادم به این تیم را افزایش داد.
لورانت با مثبت ارزیابی کردن مذاکرات تصریح کرد: حتی در خصوص مسائل مالی و شرایط دستمزد به طور دقیق با مدیر سپاهان صحبت کردم و به جمع بندی مثبتی رسیدم.
وی ادامه داد: می توانم ادعا کنم از طرف من برای همکاری با سپاهان مشکلی نیست و تنها پاسخ نهایی این باشگاه باقی مانده که در صورت مثبت بودن، ‌به عقد قرارداد منتهی می شود.
سرمربی آلمانی با تاکید بر حضور ساکت در ترکیه در روز دوشنبه اظهار داشت: از طرف باشگاه ایرانی در این مذاکرات چند نفر حاضر شدند که رئیس باشگاه یکی از آنها بود.
لورانت در خصوص زمان دریافت پاسخ نهایی باشگاه سپاهان گفت: پس از انجام مذاکرات با ساکت، ‌عصر دوشنبه به آلمان بازگشتم و قرار شد تا روز پنج شنبه (فردا) از طرف باشگاه سپاهان پاسخ قعطی دریافت کنم.
این مربی ۵۸ ساله در تابستان سال گذشته به ایران آمد و برای مدت چند ماه هدایت تیم سایپا را برعهده گرفت؛ اما در اوایل فصل گذشته از مقام خود کناره گیری کرده و راهی فوتبال ترکیه شد.