محصولات دانلودی

لوکا بوناچیچ با تیم النصر قرارداد بست
لوکا بوناچیچ با تیم النصر قرارداد بست


خبرگزاری فارس: به گفته یک منبع آگاه لوکا بوناچیچ، سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان امروز با تیم فوتبال النصر امارات قرارداد دوساله امضا کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، این مربی کروات همچنین صبح امروز استعفانامه خود را به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ارائه داده است.
این خبر تاکنون از سوی هیچ یک از مسئولان باشگاه سپاهان در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است و می‌کوشند که از جدایی بوناچیچ از تیم سپاهان جلوگیری کنند و یا با گرفتن غرامت از بوناچیچ از حقوق از دست رفته باشگاه به نوعی جلوگیری کنند.
این خواسته باشگاه سپاهان در حالی مطرح شده که سایت خبری دبی اسپرت روز گذشته خبر از تمرین این مربی کروات با تیم النصر داده بود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 18
  • ۲۴ دی ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما