محصولات دانلودی

لوکا بوناچیچ: در این مسابقات پیروزی مهم‌تر از بازی زیباست

لوکا بوناچیچ، سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی ارزشمند تیمش برابر الشباب عربستان از عملکرد بازیکنانش ابراز رضایت کرد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، بوناچیچ پس از پایان این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: “من از این پیروزی بسیار خوشحالم، چراکه سبب شد در برابر یکی از قدرتمندترین تیم‌ این مسابقات به پیروزی برسیم. می‌پذیرم که تیمم در طول بازی نمایش چندان خوبی را ارائه نکرد اما، در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا پیروزی مهم‌تر از عملکرد تیمی‌ و بازی زیباست.”


وی درباره تیم الشباب گفت: “آن‌ها بازی خوبی را انجام دادند و به نظر من آن‌ها تیم بهتری نسبت به ما بودند.”


بوناچیچ درباره‌ی شرایط آینده‌ی گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا گفت: “پیروزی برابر الشباب فاصله‌ی خوبی را برای ما در صدر اول ایجاد کرد و به قطع شانس‌های ما را برای چهار بازی آینده بیشتر کرده است.”


او درباره‌ی عملکرد بازیکنان سپاهان در این دیدار گفت: “بازیکنانم هر آنچه که من خواسته بودم را انجام دادند و نمایش ضعیف آن‌ها به دلیل خستگی در بازی‌های گذشته بود.”


بوناچیچ درباره‌ی غیبت بازیکنانی همچون محرم نویدکیا گفت: “ما در این بازی از تمام ستاره‌های خود استفاده نکردیم و بعضی از آن‌ها در این دیدار شرکت نکردند. ما با یکدیگر کار خواهیم کرد و در هر دیدار برای پیروزی پا به زمین مسابقه می‌گذاریم.”

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 15
  • ۰۳ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما