ماجرای گریه افشین قطبی بعد از باخت به کره جنوبی

هدف همگی بازیکنان و کادرفنی قهرمانی بود. حتی هر وقت قطبی با ما حرف می‌زد از قهرمانی تیم ملی و اینکه طلسم ۳۵ ساله را بشکنیم، می‌گفت.
او درباره حذف تیم ملی گفت: «واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که حذف شدیم. ما در بازی دوستانه همین تیم کره را شکست داده بودیم و در جام ملتها نیز تقریبا با همان ترکیب مقابل ما ظاهر شدند. قبول دارم که بازیکنان مقابل کره‌جنوبی مثل ۳ بازی قبلی‌ بازی نکردند. ما تنها تیمی بودیم که با ۹ امتیاز و یک گل خورده از گروهمان صعود کردیم حتی تیمهای مطرح در این مسابقات هم هر ۳ بازی مرحله مقدماتی را با برد پشت سر نگذاشته بودند.»


مهاجم ملی‌پوش فولاد درباره عملکرد قطبی خاطرنشان کرد: «به نظر من قطبی خیلی خوب بود. به درستی به بچه‌ها انگیزه می‌داد و هر وقت با بازیکنان صحبت می‌کرد فقط به اینکه باید قهرمان شویم اشاره می‌کرد. به نظر من او واقعا دل شیر داشت اما باید قبول کنیم که کره‌جنوبی مقابل ما یک سر و گردن بالاتر بود.»
افشین درباره اینکه قطبی مدعی شده آرش افشین را او مطرح کرده، تصریح کرد: «درست است که من در لیگ هم خوب بازی می‌کردم اما قطبی برای اولین بار مرا به تیم ملی دعوت کرد و من از این بابت خوشحالم. خیلی دلم می‌خواست مقابل عراق بازی کنم اما کادر فنی صلاح ندانست. مقابل امارات هم من هم سایر بازیکنان خیلی باانگیزه بازی کردیم و خدا را شکر توانستم یک گل هم بزنم اما در آن بازی ۲ کارت زرد گرفتم و از بازی اخراج شدم. شاید اگر در بازی با امارات اخراج نمی‌شدم مقابل کره‌جنوبی به زمین می‌رفتم.»
بازیکن ملی‌پوش کشورمان درباره گریه کردن بازیکنان بعد از جدایی قطبی تأکید کرد: «وقتی قطبی به رختکن آمد و ‌خواست صحبت کند ناخودآگاه بغضش ترکید و گریه کرد، بازیکنان هم همگی گریه کردند. بچه‌ها به خاطر باخت مقابل کره‌جنوبی خیلی ناراحت بودند و اصلا انتظار نداشتیم که حذف شویم از طرفی هم به هر حال ۲۰ ماه کنار قطبی کار کرده بودیم و خاطراتی را با او داشتیم به همین دلیل بازیکنان گریه کردند.>>هدف همگی بازیکنان و کادرفنی قهرمانی بود. حتی هر وقت قطبی با ما حرف می‌زد از قهرمانی تیم ملی و اینکه طلسم ۳۵ ساله را بشکنیم، می‌گفت. این بخشی از صحبت های آرش افشین در گفت و گو با خبرنگار ورزش “دی‌نا” است.
پنج‌شنبه ۰۷/۱۱/۱۳۸۹

یک نظر برای "ماجرای گریه افشین قطبی بعد از باخت به کره جنوبی" ارسال شده
  1. محسن گفت:

    همین پرسپولیسی‌هابودن که تیم ملی رو به بدبختی کشوندن.

نظرات بسته شده است.