مادربزرگ ۷۹ ساله ، سارق مسلح بانک می شود!

: یک زن ۷۹ ساله آمریکایی که قصد داشت با استفاده از یک اسلحه قلابی از بانک سرقت کند در شیکاگو دستگیر شد.
به گزارش پایگاه اینترنتی آنانوا و به نقل از روزنامه شیکاگو سان زن ۷۹ ساله در هنگام ورود به بانک یک کلاه افتاب گیر سفید به سر داشته که روی آن کلمه “پرینسس” نوشته بوده و نیز یک عینک دودی نیز به چشم داشته است.
به نوشته روزنامه شیکاگو سان به احتمال زیاد این پیرزن ، پیرترین سارق بانک در آمریکا و یا حتی در جهان است که می خواسته با یک اسلحه آن هم از نوع پلاستیکی از بانک سرقت کند.
یک مامور پلیس اف بی ای آمریکا درباره این حادثه به روزنامه ها گفت پیرزن وارد بانک شده و یک راست به سمت یکی از صندوق داران زن می رود. او با لحنی آهسته می گوید دندانپزشکی بوده و نمی تواند بلند صحبت کند.
زن صندوقدار سرش را به به پیرزن نزدیک می کند تا بتواند صدای او را بشنود اما پیرزن چیزی را که شبیه یک اسلحه کمری بوده در می آورد و تهدید کنان به او می گوید:” ۳۰ هزار دلار به من بده ، همکار من ان طرف خیابان منتظر است.
مجبورم نکن کسی را بکشم”.
زن صندوقدار با خونسردی تمام و در حالیکه نشان می دهد به دنبال سفارش او رفته ، پیش از ترک میز کارش دگمه هشدار اضطراری از نوع بی صدا را فعال می کند ، طوریکه مسئولان حراست بانک متوجه حضور سارق در بانک می شوند.
چند ثانیه بعد پیر زن در حالیکه متوجه شده هوا پس است از بانک می گریزد و سعی می کند تغییر لباس دهد اما یکی از کارمندان بانک بلافاصله او را بعه پلیس نشان می دهد و پیرترین سارق مسلح بانک دستگیر می شود.