مادر و دختر در حمله جوان قمه به دست جان باختند


 
images/20060909/women.jpg
 
مرد جوانی که پس از حمله به خانه یکی از همسایگانش ، ۲ زن را به قتل رسانده و یک نفر دیگر را زخمی کرده بود ، پس از خودزنی دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ساعت ۱۶:۳۰ روز ۱۵ شهریور امسال مردی با کلانتری ۲۵ محمدشهر کرج تماس گرفت و از زخمی شدن ۳ نفر از اعضای خانواده اش در شهرک علی آباد از سوی یکی از پسران همسایه خبر داد. به دنبال این تماس ، ماموران کلانتری به محل حادثه اعزام شدند و در حالت ناباورانه با ۳ زن و یک مرد که بشدت زخمی شده و در گوشه ای از حیاط خانه افتاده بودند ، روبه رو شدند. بدین ترتیب مجروحان حادثه برای درمان به بیمارستان انتقال یافتند و تلاش پزشکان برای نجات آنها آغاز شد اما ۲ نفر از مجروحان که مادر و دختری به نامهای گلبهار و زهرا بودند ، روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شدند. بنابراین با دستور بازپرس کشیک جنایی کرج ، جسد مقتولان برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات پلیس برای فاش شدن راز این جنایت آغاز شد. کارآگاهان جنایی اداره آگاهی کرج در ادامه تحقیقات از خانواده مقتولان پی بردند عامل جنایت ها مرد مجروحی است که به بیمارستان انتقال یافته است بنابر این ماموران در بیمارستان حضور یافتند و به تحقیق از وی پرداختند.


اعتراف قاتل به ۲ جنایت


مرد متهم خود را فتح الله ح (۲۶ ساله) معرفی و در اظهاراتش به قتل مادر و دختر و زخمی کردن دیگر دختر خانواده اعتراف کرد و در خصوص انگیزه اش از این ۲قتل سکوت کرد. بنابر این گزارش ، متهم به قتل روز گذشته از سوی بازپرس احمدی ، رئیس شعبه ۱۸ دادسرای امورجنایی کرج بازداشت موقت شد و تحقیقات ویژه کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی کرج برای فاش شدن راز این ۲ قتل ادامه دارد. در پی وقوع این حادثه ، خبرنگار ما برای این که از وضعیت سمانه دیگر مجروح حادثه اطلاع یابد ، در بیمارستان شریعتی کرج حضور یافت.


دختر ۲۰ ساله ؛ تنها شاهد جنایت


سمانه مجروح ۲۰ ساله این حادثه بشدت از این حادثه شوکه شده و مدام سراغ مادر و خواهرش را می گیرد و هنوز از مرگ آنها اطلاعی ندارد. سمانه در خصوص روز حادثه به خبرنگار ما گفت : من به همراه مادرم و زهرا در حیاط خانه بودیم. قصد داشتیم رب تهیه کنیم. دقایقی بعد ۲ برادرم با موتورسیکلت از خانه خارج شدند و من به دستشویی رفتم که صدای زنگ در آمد. وقتی خواهرم (زهرا) در حیاط را باز کرد ، صدای جیغ و فریادش بلند شد. هراسان به حیاط آمدم. پسر یکی از همسایه ها به نام فتح الله را دیدم که چاقوی بزرگی مثل یک قمه در دست دارد و خواهرم زخمی شده و در گوشه ای افتاده است.
شاهد حادثه ادامه داد: مادرم جیغ و فریاد می زد تا او از خانه مان خارج شود اما بی فایده بود فتح الله با بی رحمی هر چه تمام تر به سمت مادرم هجوم برد و پس از زخمی کردن وی به سراغ من آمد و ضربتی هم به من زد. من بشدت زخمی شده بودم. فریاد می زدم و کمک می خواستم اما انگار هیچ کس صدایم را نمی شنید. به سختی و کشان کشان خودم را به داخل زیرزمین خانه انداختم و در را بستم. وقتی فهمید نمی تواند ضربات دیگری به من بزند ، خودش را زخمی کرد و در گوشه ای از حیاط افتاد تا این که ۱۰ دقیقه بعد برادرم از راه رسید و دیگر هیچ چیز نفهمیدم.
وی افزود: یک سال پیش وقتی برادر قاتل از من خواستگاری کرد ، جواب منفی دادم. انگار فتح الله به قصد کشتن آمده بود. فقط نگران مادر و خواهرم هستم. نمی دانم وی با چه انگیزه ای وارد خانه ما شده بود. وی افزود: در آن لحظات احساس می کردم به آخر زندگی خود رسیده ام و هر لحظه انتظار مرگ را می کشیدم.
این گزارش حاکی است ، به دنبال این حادثه دستور ویژه ای از سوی بازپرس ویژه قتل دادسرای کرج به پلیس آگاهی صادر شده است تا پس از بهبود متهم که در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است تحقیق درباره انگیزه های این جنایت آغاز شود.