محصولات دانلودی

مالدینی: در دیدار برگشت شانس صعود داریم
پس از تساوی برابر بایرن مونیخ


مالدینی: در دیدار برگشت شانس صعود داریم


خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم آث میلان پس از تساوی ۲ بر ۲ برابر بایرن مونیخ در سن سیرو گفت: ما همچنان شانس صعود داریم.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت گل، تیم فوتبال آث میلان شب گذشته با ارائه بازی نه چندان مطلوب در سن سیرو با نتیجه ۲ بر ۲ مقابل تیم بایرن مونیخ متوقف شد تا برای صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در دیدار برگشت روز سختی را پیش روی داشته باشد.
پائولو مالدینی در این زمینه تصریح کرد:‌ از نتیجه پایانی بسیار متاسف هستیم چرا که با وجود ارائه بازی خوب نتوانستیم به پیروزی برسیم.
کاپیتان آث میلان ادامه داد: روی ۲ حمله ۲ گل ناباورانه را دریافت کردیم اگر چه برای کسب برتری در دیدار برگشت ۵۰ درصد شانس داریم.
وی درباره غیبت مهاجم میلان در دیدار برگشت تاکید کرد: محرومیت جیلاردینیو ما را ناراحت کرد چرا که در شرایط فعلی کمبود بازیکن در خط حمله یکی از مشکلات اصلی تیم ما محسوب می شود.
کاکا و پیرلو برای آث میلان گلزنی کردن و ون بوتین با درخشش هر ۲ گل تیم فوتبال بایرن مونیخ را به ثمر رساند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 28
  • ۱۵ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما