مایلی کهن: دایی حرف بدی نزد

مایلی کهن: دایی حرف بدی نزد

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: علی دایی در برنامه نود گفت فقط یک رای در هیئت مدیره باشگاه دارد و حرف بدی در این مورد نزد.
به گزارش خبرگزاری فارس ، آشتی کنان با علی دایی،مسائل مربوط به سایپا و مشکلات مالی فدراسیون فوتبال موضوع های جذابی برای گفت و گو با محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی است . مایلی کهن مصاحبه ای با خبرگزاری فارس انجام داده است که متن آن را در زیر می خوانید:

فارس:چرا زنیدپور را از سایپا اخراج کردید؟
من هیچ بازیکنی را اخراج نکردم .وقتی یک بازیکن نمی خواهد با تیم تمرین کند من نمی توانم کاری بکنم. زنیدپور گفت می خواهم به تیم دیگری بروم .من هم در پست او بازیکن داشتم .بنابراین کمکش کردم تا به خواسته اش برسد.

فارس:اما او بعد از مدتی برای بازگشت به تیم سایپا واسطه آورد که شما نپذیرفتید؟
زنیدپور تصمیم خوبی نگرفت.او باید در تمرینات تیم شرکت می کرد تا حداقل با آمادگی به تیم دیگری می رفت.این تصمیم خود زنیدپور بود که در تمرینات سایپا شرکت نکند.

فارس:برخی شایعه کرده اند زنیدپور به دلیل آنکه بازیکن نزدیک به علی دایی بوده از تیم کنار گذاشته شده است؟
همانطور که گفتم این تصمیم زنیدپور بود.ضمن اینکه اگر قرار بود بر اساس روند قبلی کار کنیم همان وضعیت ادامه داشت.خوشبختانه در دو دیداری که من سرمربی تیم بودم نتایج خوبی گرفتیم.

فارس:برای اجرای برنامه های تیم ملی ،لیگ برتر به طور فشرده برگزار شد اما اردوی این تیم در اسپانیا دچار تغییر شد نظر شما در این زمینه چیست؟
در مورد تیم ملی صحبت نمی کنم .مگر دادگاه نامه ای مبنی بر ممنوع المصاحبه بودنم به شما نداده است؟

فارس:خیر. چنین نامه ای به دستمان نرسیده است . حالا نظرتان در مورد مشکلات مالی فدراسیون فوتبال چیست؟مدیران فدراسیون می گویند سالیانه ۲۰ میلیارد تومان هزینه آماده سازی تیم ها است.
هرچند این مسئله ارتباطی به من ندارد اما مسوولان فدراسیون باید ابتدا از هزینه های جاری خود کم کنند سپس به دنبال جذب حامیان مالی قوی باشند این هزینه همیشه در فوتبال وجود داشته است.

فارس:مشکل بدنی بازیکنان سایپا دراردوی کیش برطرف شد؟
با ۱۰ روز نمی توان این مشکل را برطرف کرد. البته در این اردو روی کارهای بدنسازی کار کرده ایم.تمرینات خوبی را انجام دادیم و امیدوارم مثل دو دیدار گذشته بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.
فارس:گفته می شود مهرداد بذر پاش مدیر شرکت سایپا به دنبال آشتی دادن شما با علی دایی است حاضرید با دایی آشتی کنید؟
در این مورد نظری ندارم.

فارس:علی دایی در برنامه نود گفت هر وقت در تهران نیست سرمربی تیم سایپا انتخاب می شود؟
در این مورد هم نظر خاصی ندارم اما او حرف بدی در این برنامه نزد و گفت و فقط یک رای در هیئت مدیره باشگاه دارد.