مایکل جکسون، در پناه شیوخ عرب!
«مایکل جکسون»، ستاره جنجالی پاپ که افشای اقدامات ویژه! او با چند کودک، او را در آمریکا بی‌حیثیت کرد، چندی است که به شیوخ عرب پناه آورده و از همین رو، چندی پیش ادعای اسلام آوردن هم کرد!

به تازگی بیشتر خبرنگاران ماجراجو، او را در کنار شاهزاده‌های بحرینی می‌بینند که با سرمایه مردم شیعه بحرین، به او پناه داده و زمینه اقدامات ویژه جدید او را فراهم کرده‌اند!

به گزارش سرویس بین‌الملل «بازتاب»، «آسوشیتدپرس» نوشت: «مایکل جکسون»، ستاره پاپ روز چهارشنبه به مرکز خرید بحرین رفت، در حالی که صورت خود را در پشت یک روبنده پنهان کرده بود و چادری را که زنان حوزه خلیج فارس از آن استفاده می‌کنند، بر تن کرده بود.
او با سه کودک دیگر بود که صورت آنان نیز مخفی شده بود. یک زن ناشناس هم همراه آنان بود.

این ستاره پاپ که گویا می‌خواهد در خلیج فارس ساکن شود و هنگام ترک مرکز خرید «مالینا» بحرین دیده شد، در حالی که دست یکی از کودکان در دست او بود، بعد از بیرون آمدن، با نگهبانان نیز دست داد.

زن همراه، دو کودک دیگر را با خود می‌آورد و هر سه کودک، تی‌شرت‌های زرد و شلوارک‌های خاکستری به تن داشتند.

«جکسون» از زمان تبرئه غیرقانونی خود از جرایم آزار و اذیت جنسی کودکان در کالیفرنیا، در ماه ژوئن چندین سفر به بحرین انجام داده که در آنجا مهمان شیخ‌عبدالله‌بن‌حمد الخلیفه شاهزاده بحرین بوده است. او در آنجا به دنبال مشاوره با یک شرکت فعال در زمینه تأسیس آکادمی‌های موسیقی و… بود که مقرش در بحرین است.زن همراه از عکاسان خواست تا به حریم خصوصی آنان احترام بگذارند. او به آنان گفت که آنان بچه‌ها را می‌ترسانند سپس به داخل یک ماشین سفید با شیشه‌های دودی رفتند.

شرکت «AAJ» به مدیریت «احمد ابوبکر جهانی»‌ اعلام کرده که قصد دارد «جکسون» را برای مشاوره در کارهای هنری استخدام کند. بنا بر اخبار واصله، جکسون خانه‌ای را نیز در بحرین، جزیره‌ای در خلیج فارس که تنها با یک پل به عربستان وصل می‌شود، ساخته است.

«جکسون»‌ در نوامبر امسال هم در امارات با ورود به اتاق خانم‌ها در یک مرکز خرید خبرساز شد که سخنگوی او گفت، وی به علت آشنایی نداشتن با زبان عربی، به اشتباه وارد آنجا شده بود! اماروزنامه‌های محلی گزارش دادند که این خواننده، در آنجا به آرایش کردن صورت خود پرداخته بود.