محصولات دانلودی

ما فقط دو هفته عاشق همدیگر بودیم!

پاسخ مشاور: برای آن‌که درک روشن‌تری از وضعیت خود به دست آورید، توجهتان را به چند نکته جلب می‌‌کنم:

جمع مسائل ازدواج با سربازی

ازدواج یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی هر فرد است که مسائل و ظرافت‌‌های خاص خود را می‌‌طلبد. از طرفی، رفتن به خدمت سربازی نیز یکی از مهم‌ترین مسائل در زندگی آقایان قلمداد می‌‌شود که آن هم مسلماً مسائل مخصوص به خود را دارد و دارای نکات مثبت و احتمالاً مشکلاتی نیز هست که باید به درستی مدیریت شود؛ اما وقتی این دو رویداد با یکدیگر همراه شود می‌‌توان انتظار داشت که وضعیت زندگی کمی دشوارتر از حالت عمومی و معمول آن شود و بالطبع، رفع مشکلات آن نیز نیازمند صرف انرژی بیشتری است.

وقتی سن همسر کم است

سن شما و همسرتان برای ازدواج با توجه به متوسط سن ازدواج در جامعه پایین است. همین امر موجب می‌‌شود تا به گفته خودتان، دور شدن از وابستگی‌‌ها، کودکی کردن‌‌ها، دنبال کردن افکار و رفتار ناپخته، لجبازی کردن‌‌ها و رفتارهایی از این قبیل، دیرتر و با آهنگ کندتری انجام گیرد که خود این عامل، باعث به وجود آمدن مشکلاتی خواهد شد که صبوری زیادی را می‌‌طلبد. از طرفی دیگر، هر چه همسران کم‌سن‌تر باشند، قدرت سازگاری آن‌‌ها با مسائل و مشکلات، صبر، تحمل و انعطاف پذیری در آن‌‌ها پایین‌تر است. همچنین، انتظارات آن‌‌ها از یکدیگر بیش‌تر مبتنی بر احساسات است تا مبتنی بر منطق. البته باز هم تأکید می‌‌کنم که این مسائل به سن شما مربوط بوده و وقوع آن‌‌ها کاملاً طبیعی است.

همسرتان را از عشق لبریز کنید

بروشنی می‌‌توان درک کرد که دوری شما از همسرتان (بخصوص وقتی او را دوست دارید)، دلتنگی برای او و خانواده، انتظار از همسرتان که در نبود شما اوضاع خانواده را بخوبی به دست گیرد و مسائلی از این قبیل، شما را تا چه حد آشفته کرده و باعث شده احساس کنید کنترل امور زندگی از دستتان خارج شده است. به همین دلیل نیاز است که شما و همسرتان طی این مدت دوری، همدیگر را از عشق و محبت لبریز کنید؛ طوری که او در نبود شما از عشقتان لبریز باشد و شما در نبود او با اطمینان خاطر و انرژی بالا این دوری را تحمل کنید.
سعی کنید این بار که همسرتان را دیدید، یا با او صحبت کردید، با وجود دلخوری‌‌های موجود، صمیمیت و علاقه خود را بیش از پیش به او نشان دهید. با این کار طوری او را پایبند به تعهدات و عشق خود خواهید کرد که با علاقه و میل شخصی، در نبودتان، شما را در جریان امور قرار خواهد داد. (پریسا غفوریان – دانشجوی دکترای روانشناسی/ خراسان)

مطلب بالا در حوزه موفقیت و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ June 2015 | 2:49 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 19
  • ۱۲ اسفند ۹۴
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد ۴ کلید برای پولدار شدن ۱۲ اردیبهشت ۹۵