متافیزیک: جفت روحی!

جفت روحی

سلام دوستای خوبم

در این پست میخوام از یه مطلب خیلی جالب برای شما بگم!

تا حالا چیزی در مورد نیمه گمشده شنیدید؟؟؟

این که میگن هر کس یه نیمه ایی برای خودش داره وتنها وقتی کامل میشه

و به اصل خودش برمیگرده که با اون نیمه خودش رو به رو بشه و با اون

جفت بشه!

تا حالا میدونستید که این مطلب خیالپردازی نیست و کاملا علمی هستش؟

جفت روحی

جفت روحی شما بهترین عشق و ایده آل واقعی شماست و اگر شما با هم باشید بهترین زندگی را به دست خواهید آورید. زیرا وقتی شما با هم هستید از هر جهت همیشه شاد و خوش و مسرور … و عشق شما روز به روز بیشتر می شود
چگونه جفت روحی خود را پیدا کنی ؟ به ضمیر ناخود آگاه خود این پیام را عمیقا بفرست که ((من می خواهم جفت روحی واقعی خود را در زمان مناسبش پیدا کنم و همیشه با او باشم… خدا یار و یاور من در این جذب است)) می گویم زمان مناسب زیرا زمان باید؛ زمان مناسب خودش باشد چون در غیر این صورت یا شما یا او جنبه این عشق را ندارید و ممکن است راهتان از هم جدا شود. ضمیر ناخود آگاه از شعور جهانی به اذن خداوند این شخص را پیدا می کند. سپس قانون جذب دست به کار می شود و با حصول شرایط جذب؛ شما را به هم می رساند

می پرسی آیا ممکن هست شخص ایده آل من وجود داشته باشد ؟ بله هر فرد به عنوان یک پیشامد تلقی می شود … جمعیت جهان تقریبا ۶ میلیارد نفر است و یک نفر جفت روحی شماست

ملاقات بین جفت های روحی زمانی اتفاق خواهد افتاد که که هردو طرف ازآمادگی لازم برخوردار باشند و بتوانند مسولیت یکدیگر را بر عهده بگیرند.

تعریف جفت روحی از نظر علمی:

روح انسان در حال چرخش است. این روح و روان را باید با روح و روانی جفت کنید که با هم متناسب و هماهنگ و موزون باشند جز این اگر باشد جریان سرنوشتشان با اشکال مواجه خواهد شد. زندگی بر آنان سخت می شود و شاید هم در درونشان متوقف گردد.

در ابتدا همه ما یکی بودیم ، فاصله ای بینمان نبود ، افکارمان از هم جدا نبود .و یکپارچه بودیم. هنگامی که اولین ارواح از اصل جدا گشتند و به زمین فرستاده شدند ، جستجو برای بازگشت به تکامل آغاز گردید. تنهایی اولین درد شد و اولین آرزو مصاحبت با مونسی . گویی آدمی به دنبال چیزی برای کامل شدن بود و چون ماهیتش را به خاطر نداشت آن را نیمه گمشده خود نامید؛ و به جستجوی آن پرداخت. هر چند امروزه کار، تلویزیون، سینما و سایر سرگرمی ها ی روزمره آنچنان حواس ما را به خود پرت کرده اند که دیگر متوجه احساس دلتنگی مان نیستیم و آن را تا حدودی فراموش کرده ایم و یا به نحوی این احساس را سرکوب می کنیم بااین حال صدای نرم و آرامی هنوز هم در گوشمان نجوا می کند ، حتی اگر آن صدا را نشنویم . بنا بر این تمایل بازگشت به تکامل، در زندگی هر کسی پیش خواهد آمد و تلاش برای یافتن جفت روحی حقیقی می تواند نشانی برای این جستجو باشد .

عده ای از فلاسفه از جمله افلاطون بر این عقیده بودند که خداوند ارواح را مدور و به شکل کره خلق کرد؛ آنگاه هر یک را به دو نیمه تقسیم نمود و هر نیمی را در جسمی قرار داد و هر جسم چون با جسم دیگری برخورد کند که نیمه دیگر روحش در آن است بخاطر همین مناسبت قدیم که بین آنها ست میان آنها عشق پدید می آید. شاید به همین علت افلاطون گفته است: عشق نزدیک ترین دوست آدمیان است و شفابخش درد هایی که راه خوشبختی را بر بشر گرفته اند .

آدمی وقتی به نیمه خود می رسد، حس محبت و دوستی و خویشاوندی می کند و اگر بتواند نمی خواهد لحظه ای از نیمه خود جدا شود. همه عمر را می خواهد با او بگذراند اما اگر سوال کنی نمی تواند علت را برای شما بگوید چرا که عشق آنها به پیوند، به منظور بهره مندی عاشقانه از هم نیست بلکه چیزیست که جان طالب آنست و زبان از بیان آن عاجز است.

خصوصیات جفت روحی :

جفت روحی در واقع شریک حقیقی هر فرد است و از آنجا که هیچ دو روحی کاملا شبیه هم نیستند ، جفت های روحی نیز مکمل یکدیگرند و در تمام دوران زندگی بی آنکه بدانند در حال آماده سازی خود برای رویارویی با یکدیگرند، یک هدف، یک آرزو و یک عشق مشترک دارند، عقاید و نظراتشان همانند است و در کنار یکدیگر احساس راحتی بسیار دارند . آنها به یکدیگر وابستگی عاطفی دارند ، ارواحشان با یکدیگر آشناست و نوعی کشش روحی و، فکری ، و حتی جسمی بینشان برقرار است. روابط آنها بسیار سیال و روان است ، با یکدیگر هماهنگ هستند ، و آنچه را که می خواهند به سوی خود جذب می نمایند. آنها از نظر آگاهی هم سطح هستند. و برای رسیدن به اهدافشان به یکدیگر نیازمندند بنابر این می توانند در رشد و پیشرفت روحی یکدیگر نیز سهیم باشند.

شرایط رویارویی با جفت روحی :

نکته مهم آن است که ملاقات بین جفت های روحی زمانی اتفاق خواهد افتاد که که هردو طرف ازآمادگی لازم برخوردار باشند و بتوانند مسولیت یکدیگر را بر عهده بگیرند.

دیگر اینکه موضع هر فرد در برابر عشق و وحدانیت نشان دهنده میزان آمادگی او برای برخورد با جفت روحی خواهد بود. باید ببینیم که آیا مطابق ندای قلبمان عمل می کنیم؟ آیا خرد برتر خود را محترم می شماریم؟ آیا به رویا ها و ایده هایی که حامل پیام هستند توجهی می کنیم؟

باید ببینیم که آیا تا کنون عشق ورزی بی قید و شرط را چه در مورد خود و چه در ارتباط با دیگران تمرین کرده ایم؟

شناخت خودمان اولین گام برای برای شناخت نیمه دیگرمان خواهد بود.

در اکثر مواقع، ملاقات با جفت روحی زمانی صورت می گیرد که اصلا انتظارش را نداریم و در واقع متوجه موضوع نمی شویم . پس باید هوشیار باشیم که در چنین مواقعی سهل انگارانه برخورد نکنیم.

ممکن است بعضی افراد تصور کنند که با یافتن جفت روحی، همه چیز بر وفق مراد خواهد بود که البته اینگونه هم نیست . چرا که در این مرحله روح آماده رشد یافتن است و دو طرف باید با تلاش و سخت کوشی خود در این رشد و بالندگی یاریگر و مشوق هم باشند.

برای روح ظاهر اهمیتی ندارد برای ارتباط با جفت روحی نیازی به دانستن نام او یا شناخت ظاهر او نیست شاید روشهای زیر تا حدی بتواند آمادگی رویارویی با جفت روحی را ایجاد نماید البته این روشها مطلق نبوده و تنها روشهای موجود نیز نمی باشند .:

– می توانید از جملات تاکیدی مثبت استفاده نمایید با این محتوا که جفت روحی تان وجود دارد و در زمان مناسب با یکدیگر ملاقات خواهید کرد . –

– در هنگام خواب می توانید تقاضا کنید که او را در رویا ببینید و با هوشیاری نشانه هایی از او دریافت نمایید .

– مراقب افکار خود باشید چه اگر در مورد یافتن جفت روحی تان افکار مثبت و منفی را توام داشته باشید ممکن است آن افکار منفی بر فکر مثبت شما چیره گردند .

جفت های روحی حقیقی کسانی هستند که هر لحظه قلب خود را بسوی عشق می گشایند، در مسیری معنوی قرار می گیرند و خدمتی معنوی را به انجام می رسانند. بنابر این رابطه میان آنها محدود به جسم یا شخصیت هر یک نخواهد بود و رابطه ای قلبی خواهند داشت . قلبی که جایگاه همیشگی عشق یکپارچه و در دسترس خداوند است، تا عشق او را به دنیا هدیه نماید. شاید خداوند جفت های روحی را آفرید تا هر یک از آنها تجسم عشق برای دیگری باشند

هنگامی که نیمی از یک قلب باشید با نگاه به دیگری خود را خواهید دید و به همین علت است که جفت های روحی آینه یکدیگرند و بیانگر حالات قلب یکدیگر می باشند .

به یاد داشته باشید که اگر هر صبح تنها عشق را ببینید ،عاشق باشید و قلبهایتان را با نوای عشق هم آهنگ سازید همواره وجد و سرور به سراغتان خواهد آمد و همه چیز در شعله های این عشق ماهیتی تازه خواهد یافت. جفت های روحی آمده اند تا عشق را به زمین بازگردانند.

نکته مهم:

اگر به کسی که جفت روحی شما نیست بچسبید جا را برای کسی که می خواهد روزی بیاید و عشق واقعی شماست پر کرده اید و محرومیت عظیمی برای خود خواسته اید… اگر هم عشق امروز شما جفت روحی شماست مطمئن باشید با جذب می توانید او را به خود فرا بخوانید و به نحوی معجزه آسا شاهد … باور کنید این رویداد بسیار زیاد اتفاق افتاده است… شما فراتر از قوانین اجتماعی و قرار داد های خودمانی قرار می گیرید اگر: باور کنید که قوانین معنوی چه کار ها که نمی کنند