محصولات دانلودی

متلاشى شدن یک باند فساد و فحشاء در گرگان

باند فساد و فحشاء در گرگان متلاشى ، تعدادى مرد و زن دستگیر و از این منزل وسایل مواد مخدر، سى دى غیر مجاز و ماهواره کشف شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانى پلیس، در پى اطلاع واصله مبنى بر تشکیل خانه فساد در یکى از خیابانهاى گرگان ماموران اطلاعات این شهرستان تلاشهاى خود را جهت بررسى صحت و سقم موضوع و دستگیرى عوامل این باند آغاز کردند.پس از مدتها تحقیق و جستجو ماموران دریافتند زنى با فریب تعدادى از زنان و دختران اقدام به تشکیل خانه فساد کرده که با آگاهى مقامات قضایى در ساعت ۱۶ دیروز ماموران طى یک عملیات غافلگیرانه تعدادى مرد و زن را که در آن منزل بودند دستگیر کردند.دربازرسى از منزل مذکور آلات و ادوات مواد مخدر ، یک دستگاه ماهواره و تعدادى سى دى غیرمجاز کشف و ضبط شد .

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 102
  • ۱۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما