متلک مهران مدیری به اعضای شورای شهر در «دورهمی» / حیدری: گاهی به دوپینگ فکر می‌‌کردم + فیلم

«دورهمی» دیشب مهران مدیری با موضوع فرزندسالاری و با حضور عارف لرستانی و علیرضا حیدری روی آنتن رفت.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شب گذشته برنامه «دورهمی» با صحبت‌‌های مهران مدیری و مطرح کردن فرزندسالاری به عنوان موضوع برنامه آغاز شد. مدیری در همان ابتدا بیان کرد در دهه‌‌های ۵٠ و۶٠ این پدیده وجود نداشته و در آن زمان واژه‌ای عجیب و غیر آشنا بوده است.

پس از آن از عارف لرستانی به عنوان مهمان اول برنامه دعوت کرد. پس از سلام و احوالپرسی وی در خصوص اینکه در خانواده آن‌‌ها فرزند سالاری بوده است یا خیر بیان کرد: خیر، پدر من نظامی و بسیار با جذبه بود. حتی من در مورد مطرح کردن خواسته‌هایم مراعات می‌‌کردم و سال‌‌ها کشتی می‌‌گرفتم و به پدرم نمی‌گفتم که برایم کفش کشتی بخرد.

متلک مهران مدیری به اعضای شورای شهر/ علیرضا حیدری: گاهی به دوپینگ فکر می‌‌کردم  + فیلم

وی درباره اینکه دوست دارد فرزندش چگونه باشد، عنوان کرد: دوست دارم از همه لحاظ به خصوص پشتکار و جدیت در کار شبیه به مادرش باشد. من و همسرم مثل یک چرخ دنده همدیگر را تکمیل می‌‌کنیم.

وی درباره بازیگری ادامه داد: من کار تصویر را با مهران مدیری آغاز کرده‌ام. از لحاظ بازی مدیری و آتیلا پسیانی را تحسین می‌‌کنم و به نظرم با مزه‌ترین بازیگر ما اکبر عبدی است.

لرستانی در خصوص اینکه چرا نقش‌‌های منفی را دوست دارد، اظهار داشت: ما در بازیگری باید کارهایی را تجربه کنیم که جرأت انجام دادنش را در زندگی واقعی نداریم.

وی در پایان از مردم خواست که به سینما و تئاتر بروند و بیش‌تر کتاب بخوانند و اجازه ندهند که فرزندانشان ماهواره و سریال‌‌های آن را ببینند.

در ادامه برنامه مدیری بیان کرد: همیشه هم اینطور نیست که فرزندان مقصر و یا خودخواه باشند. گاهی اوقات هم پدر و مادرها فکر می‌‌کنند اگر فرزند سالاری نباشد، در حق فرزندشان اجحاف شده است و والدین شروع می‌‌کنند به آزار دادن خودشان.

وی پس از دعوت یک پدر و پسر و صحبت با آن‌ها در خصوص رابطه‌شان ادامه داد: نسلی هم وجود دارد که در زمان کودکی آن‌ها والدین سالاری بود و در حال حاضر که پدر و مادر شدند، فرزندسالاری شده است.

در بخش دیگر برنامه قهرمان جهان علیرضا حیدری مهمان برنامه بود.

متلک مهران مدیری به اعضای شورای شهر/ علیرضا حیدری: گاهی به دوپینگ فکر می‌‌کردم  + فیلم

حیدری در این باره بیان کرد: من زمانی که شش ساله بودم، پدرم فوت کردند اما در حال حاضر هم مادرم حرف اول و آخر را می‌‌زند و امروزه شوربختانه یک مقدار حرمت‌‌ها از بین رفته است.

وی در خصوص کشتی و خاطرات خود بیان کرد: من چهار روز مانده به مسابقات جهانی مصدوم شدم اما با همان مصدومیت مسابقه دادم و اول شدم.

حیدری ادامه داد: در روزهای آخر گاهی به دوپینگ کردن فکر می‌‌کردم. درباره ماندنم به عنوان مربی حس می‌‌کنم مثمر ثمر نبودم، پس کنار کشیدم.

این کشتی‌گیر در پایان خاطرنشان کرد: شوربختانه در یک فیلم سینمایی بازی کردم، تجربه خوب و قشنگی بود اما به نظرم هر کسی باید در مسیر خودش حرکت کند.

مهران مدیری به علیرضا حیدری بیان کرد تمرین کشتی این روزها در شورای شهر انجام میشه شما چرا نرفتی شورای شهر که حیدری در پاسخ بیان کرد : من نرفتم شورای شهر اما خیلی از دوستانم رفتند و در مقابل سیاسیون هم به ورزش روی آوردند.

پس از اتمام این بخش، مدیری در پایان عنوان کرد: وقتی خانواده‌‌ها در تربیت فرزندان کوتاهی می‌‌کنند، آن‌ها در آینده و در جامعه به مشکل بر خواهند خورد.

گزارش از عاطفه نوذری

انتهای پیام/