متهم به قتل: مادرشوهرم را بخاطر کینه قبلی کشتم

متهم به قتل: مادرشوهرم را بخاطر کینه قبلی کشتم


خبرگزاری فارس: زن جوان متهم به قتل مادر شوهرش در اعترافی تکان دهنده مدعی شد مادر شوهرم را با انگیزه انتقام‌گیری و مقابله با دخالت‌های وی در زندگیم به قتل رساندم.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس شامگاه ۲۷ تیرماه سال جاری ماموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر از فوت مشکوک یک پیرزن ۷۰ ساله با خبرشدند.
ماموران با حضور در صحنه واقع در حوزه کلانتری ۱۶۱ ابوذر دریافتند پیرزنی در منزل مسکونیش در اثر اصابت چاقو به نقاط مختلف بدنش به قتل رسیده است.
شاملو بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: در ابتدای تحقیقات عروس و پسر این پیرزن به عنوان متهمان اصلی وقوع قتل دستگیر شدند اما هر دو نفر در بازجویی منکر ارتکاب قتل شدند.
وی ادامه داد: تحقیقات تکمیلی در حال انجام بود تا اینکه عروس این فرد به نام زهرا صبح امروز در اعترافی تکان‌دهنده مدعی شد مادر شوهرش را به قتل رسانده.
شاملو گفت: زهرا در خصوص انگیزه ارتکاب قتل عنوان کرد مادر شوهرم از ابتدای عروسی در زندگی شخصیم دخالت کرده و اختیار زندگی را از من و پسرش گرفته بود.
زهرا مدعی شد با انگیزه کینه قبلی و به قتل رساندن این فرد برای داشتن زندگی راحت و بی‌دردسر وارد منزل شده و در زمانی‌که مادر شوهرم قصد خوابیدن داشت او را با وارد کردن ضربات چاقو به قتل رساندم.
بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران افزود: در حال حاضر تحقیقات تکمیلی در خصوص زوایای پنهان پرونده در حال انجام است.