متهم به قتل: همسر موقتم را با انگیزه ناموسی کشتم
مرد جوان ۲۷ ساله در اولین جلسه بازجویی مدعی شد همسر موقتم را به دلیل مسائل ناموسی به قتل رساندم.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ شامگاه جمعه ۲۵ مرداد سال‌جاری مأموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه از کشف یک چمدان حاوی جسد یک زن در حوالی شهرک شهید محلاتی با خبر شدند.
مأموران با حضور در صحنه دریافتند ۲ نفر از کارگران شهرداری در حین انتقال زباله‌ها موفق به کشف یک چمدان طوسی رنگ شده‌اند‌ که با بازکردن آن متوجه وجود جسد یک زن درون آن شده‌اند.
هنرمند بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: با حضور در محل و بررسی از جسد مشخص شد یک زن حدوداً ۳۵ ساله در حالی که لباس خانگی به تن داشته توسط فرد یا افرادی با بسته شدن یک چادر رنگی به گلویش خفه شده است.
وی ادامه داد: با شروع تحقیقات هویت این زن میانسال کشف نشده بود اما این فرضیه وجود داشت که به احتمال زیاد این فرد توسط اقوام یا همسرش به قتل رسیده و سپس جسدش در این محل رها شده است.
هنرمند گفت: از سابقه دار بودن یا نبودن این فرد اطلاعی در دست نبود اما بر روی دست وی آثار چندین مرتبه خودزنی وجود داشت که نشان دهنده وضعیت روحی نامناسب این فرد بود.
وی افزود: با بررسی بیشتر از جسد مأموران موفق به کشف دو کارت ویزیت متعلق به یک آرایشگاه زنانه و یک دفتر خدمات هوایی شدند که تحقیقات برای شناسایی این فرد با ردگیری همین دو کارت آغاز شد.
وی ادامه داد: تحقیقات آغاز شد تا نهایتها روز پنج‌شنبه ۳۱ شهریور سال جاری مأموران موفق به شناسایی این زن جوان شدند و به این واسطه دریافتند وی چندین ماه قبل با مرد جوان ۲۷ ساله‌ای ازدواج موقت کرده است.
هنرمند گفت: مرد جوان در مخفیگاهش دستگیر شد و صبح امروز در اولین جلسه بازجویی مدعی شد متوفی ۳ بار پیش از این ازدواج کرده و طلاق گرفته بوده است.
وی ادامه داد: روز حادثه زمانی که به منزل این زن رفته است متوجه حضور مرد دیگری در خانه شده و پس از آنکه با این فرد درگیر شده اما نتوانسته وی را دستگیر کند برای گرفتن انتقام به سراغ متوفی رفته و وی را با بستن چادر به گلویش به قتل رسانده است.
بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران افزود: متهم مدعی است پس از آنکه مقتوله را کشتم برای بردن وی به بیرون از خانه اقدام به خرید یک چمدان طوسی رنگ کرده سپس با جمع کردن دست و پای مقتول وی را داخل چمدان جا کرده و درب آنرا بستم و توسط ماشین وی را به حوالی شهرک شهید محلاتی برده و چمدان را در آن محل رها کردم.
هنرمند گفت: تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.