متهم در حمام همسایه دوربین نصب کرده بود

جوانی که در حمام همسایه خود دوربین کار گذاشته بود، دستگیر شد.
به گزارش جام جم ، فردی با مراجعه به ماموران انتظامی نوشهر با ارائه شکایتی عنوان کرد، وقتی برای استحمام وارد حمام منزل خود شده ، مشاهده کرده ۲دوربین به طرز ماهرانه ای در حمام منزل وی جاسازی شده است.
به دنبال این شکایت ، ماموران با عزیمت به محل متوجه شدند ۲دوربین در ۲جای مختلف کار گذاشته شده است و شیوه کار این دوربین ها به نحوی است که پس از تصویربرداری ، تصاویر را به فاصله ۲۰متری به یک دستگاه گیرنده منتقل می کند.
ماموران با بررسی و تحقیق در این ارتباط، جوانی را که در زمینه لوازم صوتی و تصویری فعالیت می کرد، در همسایگی منزل شاکی دستگیر کردند و پس از گزارش به بازپرس دادسرا، دستور دستگیری و بازرسی از خانه این فرد صادر شد.
با دستگیری این فرد، دستگاه ضبط فیلم و تعدادی سی دی مبتذل و یک دستگاه رسیور ماهواره از وی کشف و ضبط شد.
متهم در تحقیقات اعتراف کرد از چندی پیش درصدد نصب دوربین در حمام منزل همسایه بودم و زمانی که متوجه شدم آنها در منزل حضور ندارند، از دیوار مجاور وارد خانه شان شدم و ۲دوربین را به طرز ماهرانه ای درون حمام نصب کردم تا پس از تصویربرداری ، این فیلمها را تکثیر کنم و به فروش برسانم. با ثبت این اعترافات ، متهم با صدور قرار قانونی برای ادامه تحقیقات و بررسی سوابق در اختیار ماموران قرار گرفت.