مجری برنامه «تاپ گیر» بی بی سی ، در بستر مرگ!


 
images/20060922/hammond.jpg
 
جام جم آنلاین – گوینده و مجری برنامه پر بیننده «تاپ گیر» شبکه تلویزیونی بی بی سی در حین فیلمبرداری از صحنه رانندگی با یک اتومبیل پرسرعت با قدرت جت ، تصادف کرده و به شدت مجروح شد.

بر اساس این گزارش ، «ریچارد هاموند» که با یک اتوموبیل مجهز به قدرت جت در حال رانندگی بود تا یکی دیگر از مجموعه های پر بیننده تلویزیونی «تاپ گیر» را برای تلویزیون بی بی سی آماده کند در اثر یک سانحه شدید راهی بیمارستان شد.
مجری ۳۶ ساله برنامه تاپ گیر بلافاصله با یک آمبولانس هوایی به بیمارستان کوچک عمومی لیدز که دارای یک بخش مجهز عصب شناسی است منتقل و در انجا بستری شد. وی از چندین نقطه و از جمله ناحیه ستون فقرات دچار شکستگی شده است.

شبکه تلویزیونی بی بی سی امروز جمعه حال وی را وخیم گزارش داد و گفت: پزشکان علائم حیاتی وی را ثابت گزارش کرده اند.
گفته می شود که هاموند در پایگاه نیروی هوایی سلطنتی انگلستان در نزدیکی یورک در حال فیلمبرداری از برنامه «تاپ گیر» بوده و قصد داشته است با این رانندگی رکورد سرعت در جاده های انگلستان را که ۴۸۰.۸ کیلومتر در ساعت است تغییر داده و به نام خود ثبت کند اما این حادثه وی را ناکام گذاشته است.
در هنگام بروز این حادثه جرمی کلارکسون و جیمز می ، دو مجری معروف دیگر برنامه «تاپ گیر» حضور داشتند و به سرعت خود را به صحنه تصادف رساندند.
هاموند صاحب همسر و دو فرزند خردسال است که همگی انها از وضعیت بسیار وخیم او در بیمارستان نگران هستند. مدیر ایمنی و سلامت شبکه بی بی سی گفت که علت این حادثه در دست بررسی است.