محصولات دانلودی

مجوز یوفا برای پلاتینی / می‌ تواند بازی ‌های یورو را از نزدیک ببیند

مجوز یوفا برای پلاتینی / می‌ تواند بازی ‌های یورو را از نزدیک ببیند

ورزش > فوتبال جهان – تسنیم نوشت:رئیس پیشین اتحادیه فوتبال اروپا با وجود محرومیت چهار ساله‌اش از انجام فعالیت‌‌های مرتبط با فوتبال، می‌‌تواند مهمترین تورنمنت قاره سبز را از نزدیک تماشا کند.

میشل پلاتینی، رئیس پیشین یوفا که چند پیش دادگاه عالی ورزش هم اعلام نمود او باید چهار سال از انجام تمامی فعالیت‌‌های مرتبط با فوتبال محروم باشد، اجازه خواهد داشت تا بازی‌‌های یورو ۲۰۱۶ که در کشورش فرانسه برگزار می‌‌شود را از نزدیک تماشا کند به شرط آنکه حضورش در ورزشگاه‌‌ها جنبه رسمی نداشته و به نمایندگی از هیچ نهاد یا سازمانی نباشد.

تئودور تئودوریدیس، دبیر کل موقت یوفا در این خصوص در یک کنفرانس خـبـری اظهار داشت: ما نامه‌ای از سوی فیفا دریافت کرده‌ایم که به ما می‌‌گوید میشل می‌‌تواند به عنوان یک شخص حقیقی و نه یک شخص حقوقی که وابسته و نماینده نهاد رسمی باشد، بازی‌‌های یورو را در داخل ورزشگاه‌‌ها تماشا کند.

تئودوریدیس درباره این موضوع که آیا کمیته اجرایی یوفا از پلاتینی برای شرکت در مراسم افتتاحیه رقابت‌‌های یورو دعوت به عمل خواهد آورد، عنوان نمود: همان‌طور که جمعه اعلام نمود، من انتظار ندارم که پلاتینی در این مراسم حضور داشته باشد.

محرومیت پلاتینی ۶۰ ساله از فعالیت‌‌های مرتبط با فوتبال دو ماه پیش از سوی دادگاه عالی ورزشی از ۶ سال به چهار سال کاهش پیدا نمود اما او از اتهام شراکت جرم در فساد مالی فیفا و دریافت ۲ میلیون فرانک سوئیس از سوی این سازمان به صورت غیر قانونی تبرئه نشد و به همین دلیل از ریاست یوفا برکنار شد.

مراسم افتتاحیه رقابت‌‌های یورو ۲۰۱۶ فرداشب (جمعه) پیش از برگزاری بازی تیم‌‌های ملی فرانسه و رومانی برگزار و پانزدهم دوره جام ملت‌‌های اروپا رسماً آغاز می‌‌شود.

 

۲۵۱ ۴۱

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 14
  • ۲۰ خرداد ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما