مجید جلالی حذف شد، درخشان اضافه شد

در روزی که نام مجید جلالی از فهرست گزینه‌های سرمربی‌گری تیم امید کنار گذاشته شد، اعضای کمیته تیم‌های ملی اسم حمید درخشان را به این لیست اضافه کردند.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حالی که مجید جلالی در گفت‌وگوهایش عنوان کرده بود که برنامه‌ای برای تیم امید به فدراسیون فوتبال نمی‌دهد، روز گذشته در کمیته تیم‌های ملی نام مجید جلالی از فهرست گزینه‌های سرمربی‌گری تیم المپیک حذف شد.


در این جلسه تصمیم‌ گرفته شد نام حمید درخشان به فهرست پنج نفره‌ی که شامل منصور ابراهیم‌زاده، حمید استیلی، بیژن ذوالفقارنسب، غلامحسین پیروانی و پرویز مظلومی هست، اضافه شود.


در این بین و با توجه به شرایطی که در جلسه اخیر کمیته تیم‌های ملی به وجود آمد، شانس حضور ابراهیم‌زاده، غلامحسین پیروانی و پرویز مظلومی برای سرمربی‌گری تیم امید بیشتر از سه گزینه دیگر است. این در حالی است که پیش از این و با استناد به صحبت‌های علی کفاشیان پیش‌بینی می‌شد که استیلی و ذوالفقارنسب شانس بیشتری برای حضور در تیم امید دارند اما، برخی از اعضای کمیته تیم‌های ملی با این استدلال که حمید استیلی در هیچ تیمی سرمربی نبوده و ذوالفقارنسب هم تفکراتی تدافعی دارد از این دو گزینه عبور کرده‌اند.


دیروز کمیته تیم‌های ملی فریدون معینی و مرتضی محصص را مامور کرد که وضعیت گزینه‌های سرمربی‌گری تیم امید را مورد بررسی قرار دهند اما، در حالی که گفته می‌شود این دو نفر مامور بررسی برنامه گزینه‌ها هستند اما، یک فرد مطلع در فدراسیون فوتبال به ایسنا گفت: «خبری از برنامه نیست و تنها این دو نفر باید سوابق و کارنامه گزینه‌ها را تا روز یکشنبه هفته آینده به کمیته تیم‌های ملی گزارش دهند.»