محاکمه فوق العاده شکارچی کودکان در یزد
images/20071106/yazd.jpg :محاکمه عامل قتل ۴ کودک یزدی ، روز شنبه آینده به صورت فوق العاده در دادگاه کیفری استان یزد برگزار می شود.
به دنبال شکایت والدین کودک ۱۲ ساله ای در دادسرای یزد و ارجاع این شکایت به پلیس آگاهی استان یزد، موضوع بررسی و مشخص شد که کودک ۱۲ ساله پس از خروج از منزل به طرز مرموزی ناپدید شده است.
در حالی که تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه داشت ، شکایتی مشابه درباره مفقود شدن یک کودک دیگر به مرکز پلیس آگاهی ارجاع شد. بررسی و تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی نشان می داد این ۲ کودک از اهالی شهرستان تفت در استان یزد هستند.


ردپای یک آشنا در ناپدید شدن ۴ کودک


به دنبال این ۲ شکایت ، ۲ شهروند دیگر هم به مرکز پلیس مراجعه و شکایت های مشابهی را مطرح کردند. مفقود شدن این ۴ کودک ، این فرضیه را برای پلیس رقم زد که ۴ پسر گمشده از سوی فردی ربوده شده اند که با خانواده کودکان آشنایی داشته است.
به این ترتیب ، ماموران با بررسی های تخصصی تر پی بردند که ۴ کودک گمشده آخرین بار با فردی به نام عبدالزهرا که ساکن تفت است ، مشاهده شده اند.
با به دست آمدن این سرنخ این مرد دستگیر و با انتقال به مرکز پلیس مورد بازجویی قرار گرفت و اظهارات شاهدان را قبول نکرد. با توجه به حساسیت موضوع ، این پرونده به اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران ارجاع شد و کارآگاهان به تحقیقات گسترده ای از عبدالزهرا متهم ۳۱ ساله پرداختند تا عاقبت وی راز پنهان خود را فاش کرد.


اعتراف تکان دهنده شکارچی کودکان


عبدالزهرا در اظهارات تکان دهنده خود گفت: در کودکی والدینم از هم جدا شدند. همیشه دچار عقده های درونی بودم و تصمیم گرفتم از همه انتقام بگیرم و با دیدن کودکان بی اختیار به یاد کودکی خودم می افتادم و نسبت به آنها احساس کینه و نفرت می کردم. با خانواده هر ۴ قربانی آشنایی داشتم. آنها را که میلاد، احمد، مهدی و آرش نام داشتند، به طور جداگانه پس از جلب اعتمادشان فریب دادم و با انتقال به بیابان های شهرستان تفت ، آنها را به قتل رساندم و اجساد آنها را درون چاه متروکه ای انداختم و روی آنها را با خاک پوشاندم تا اثری از جنایت ها باقی نماند. به دنبال اعتراف تکان دهنده متهم ، تیم ویژه ای از ماموران پلیس آگاهی ناجا، پلیس آگاهی تهران و یزد همراه متهم به محل جنایت ها عازم شدند و بعدازظهر ششم آبان امسال موفق به کشف جسد ۴ کودک در چاههای اطراف شهرستان تفت شدند.
بنا بر این گزارش ، شکارچی کودکان پس از بازسازی صحنه های قتل ۴ کودک ، با قرار قانونی روانه زندان شد و پرونده اتهامی وی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان یزد ارسال شد.
گزارش حاکی است با توجه به ابعاد این جنایت ها، محاکمه شکارچی کودکان یزدی روز شنبه آینده ۱۹ آبان امسال به صورت فوق العاده برگزار می شود تا مجازات وی درس عبرتی برای سایر مجرمانی باشد که حقوق مردم را نادیده می گیرند.