محصولات دانلودی

محاکمه وکیلی که با دختران نوجوان هرزه نگارى مى کرد!

وکیل امریکایى به جرم هرزه نگارى اینترنتى با دخترى ۱۴ ساله محکوم به پنج سال حبس شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از خبرگزارى “آسوشیتدپرس” ، یک وکیل امریکایى به نام “جان هلدر” چندى پیش از سوى دادگاهى در “کانزاس سیتى” به جرم هرزه نگارى اینترنتى با دخترى ۱۴ ساله گناهکار شناخته شد.براساس این گزارش، “هلدر” که از مدتها قبل به اتهام هرزه نگارى با دختران کم سن و سال تحت تعقیب بود، روز حادثه حین برقرارى ارتباط اینترنتى با شخصى که گمان مى کرد دخترکى نوجوان باشد توسط پلیس غافلگیر و دستگیر شد.لازم به ذکر است، پلیس براى دستگیرى “هلدر”، مامور مخفى را در قالب یک دختر ۱۴ ساله با وى مرتبط ساخت و در یک فرصت مناسب او را به دام انداخت. دادگاه نیز روز گذشته با گناهکار شناختن متهم او را به پنج سال حبس محکوم ساخت.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 45
  • ۱۰ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما