محرم نویدکیا: نمی‌توان تیم قهرمان جام حذفی را پیش‌بینی کرد

کاپیتان تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان، گفت: نمی‌توان به راحتی نتیجه‌ی دیدار فینال جام حذفی و نام تیم قهرمان را پیش‌بینی کرد.


محرم نوید‌کیا درگفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: پس از تساوی برابر پرسپولیس، ما مقابل راه‌آهن هم نمایش خوبی ارائه کردیم؛ اما، برخلاف موقعیت‌های فراوانی که داشتیم تنها یک بار موفق به گلزنی شدیم. با این حال پیش از دیدار برگشت برابر پرسپولیس، تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.


وی افزود: این بازی، دیداری نیست که بخواهیم به راحتی نام تیم قهرمان را پیش‌بینی کنیم، در این گونه بازی‌ها، استفاده از لحظات و تک فرصت‌ها می‌تواند چهره‌ی تیم پیروز را مشخص کند.


نویدکیا با بیان این که سپاهان شرایط بهتری نسبت به پرسپولیس دارد، ‌افزود: با این حال باتوجه به این که تیم‌هایی مانند پرسپولیس در هیچ شهری، احساس غربت نمی‌کنند و هواداران مخصوص به خدا را دارند، در طول بازی دو تیم شرایط برابری خواهند داشت، بنابراین نمی‌توانم بگویم که سپاهان قهرمان جام حذفی خواهد بود و اساسا این طور پیش بینی کردن، کار اشتباهی است اما، امیدوارم که سپاهان با پیروزی برابر پرسپولیس. افتخار دیگری را برای اصفهان به دست آورد.


نوید‌کیا در ادامه با بیان این که پوشیدن پیراهن تیم ملی برای هر بازیکنی افتخار است، افزود: باید قبول کرد که من با توجه به آسیب دیدگی قبلی‌ام و دور ماندن از تمرینات به مدت یک ماه و نیم به لحاظ بدنی شرایط متفاوتی را با دیگر بازیکنان دارم و از این جهت از بازیکنان دیگر عقب‌تر هستم و برای بازگشت به شرایط گذشته به چند هفته تمرین نیاز دارم.


وی ادامه داد: من برای رسیدن به پیراهن تیم ملی تمام تلاشم را انجام خواهم داد و با توجه به آسیب دیدگی‌هایی که داشتم، هم اکنون با انگیزه‌ی فراوان تمرین می‌کنم تا بتوانم بار دیگر پیراهن تیم ملی را بپوشم. برایم افتخاری است که به عنوان بازیکن در خدمت تیم کشورم باشم.