محصولات دانلودی

محرومیت بلاتر و پلاتینی کاهش یافت

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی ، بلاتر به خاطر پرداخت دو میلیون دلار به پلاتینی گناهکار شناخته شده‌ است که این اتهام شامل رئیس فرانسوی یوفا هم به دلیل دریافت این مبلغ می‌ شود.

بر پایه گزارش بی بی سی، بلاتر ماه مه گذشته برای پنجمین‌بار به عنوان رئیس فیفا انتخاب شد، ولی به اتهام «پرداخت غیرموجه» مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار پوند (دو میلیون دلار)‌ به پلاتینی هشت سال محروم شد.

اگر چه هر دوی آن‌ها گفتند این پرونده را به دادگاه تجدید نظر خواهند کشاند.

کمیته تجدیدنظر فیفا اکنون گفته که «فعالیت ‌ها و خدمات ارائه شده به فیفا، یوفا و فوتبال» از سوی این دو عاملی برای تخفیف محرومیت آن‌ها بوده است.

انتخابات ریاست جدید فیفا قرار است روز جمعه انجام شود تا جانشین بلاتر مشخص شود.

بلاتر اخیرا در گفت و گو با نشریه تایمز مدعی شد که نیکلاس سارکوزی، رئیس‌جمهوری پیشین فرانسه، از پلاتینی خواسته بود که برای میزبانی جام‌جهانی ۲۰۲۲ به آمریکا رای ندهد، گرچه پلاتینی این موضوع را تکذیب نمود و قطر هم به عنوان میزبان آن دوره جام‌جهانی انتخاب شد.

شاهزاده علی بن حسین، شیخ سلمان بن ابراهیم آل‌خلیفه، جیانی اینفانتینو، توکیو سکسواله و ژروم شامپاین پنج نامزد جایگزینی بلاتر برای ریاست فیفا هستند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ February 2016 | 5:45 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما