محصولات دانلودی

محرومیت فرینگز از بازی نیمه نهایی آلمان- ایتالیا


images/20060704/Frings.jpg جام جم آنلاین: فیفا اعلام کرد تورستن فرینگز هافبک ۲۹ ساله تیم ملی آلمان از شرکت در دیدار نیمه نهایی تیمش مقابل ایتالیا محروم شده است.
به گزارش شبکه BBC ، فیفا دلیل این محرومیت را نقش تورستن فرینگز در درگیری های بعد از بازی آلمان – آرژانتین و زدن مشت به خولیو کروز مهاجم تیم آرژانتین اعلام کرده است.
بر اساس تصمیم فیفا تورستن فرینگز از دو بازی بین المللی محروم شده ولی محرومیت دوم او فعلا معلق شده است. این به این مفهوم است که در فرینگز در بازی آخر آلمان در جام جهانی که ممکن است بازی فینال یا رده بندی باشد حضور خواهد داشت.
فیفا هنوز درباره بقیه متهمان این درگیری حکمی صادر نکرده است ولی گفته می شود مسوولان هر دو تیم مشمول محرومیت هایی خواهند شد. برای ماکسی رودریگز و کوفره بازیکنان تیم آرژانتین نیز احتمالا محرومیت هایی در نظر گرفته خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 29
  • ۱۳ تیر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما