محسن مسلمان بالآخره استقلالی شد

محسن مسلمان پرسپولیسی

محسن مسلمان پیش از اتمام زمان نقل و انتقالات لیگ‌برتر به استقلال پیوست.

محسن مسلمان پرسپولیسی

این هافبک سابق تیم های جوانان و امید ایران که سابقه بازی در تیم‌ملی را هم دارد، در نهایت با پافشاری امیر قلعه‌نویی برای استخدامش استقلالی شد. در حالی که به نظر می رسید، ذوب‌آهن قصد ندارد او را به آبی ها بدهد.

صبح امروز و پس از اتمام مذاکرات دو طرفه مسلمان که نیم فصل در ذوب آهن بازی کرده، به جمع آبی‌پوشان اضافه شد تا کار آبی ها در فصل نقل و انتقالات به پایان برسد. تنها اتفاق ممکن در استقلال جدایی امیرحسین صادقی و استخدام یک بازیکن خارجی است که البته به گفته بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال این اتفاق رخ نخواهد داد.

مسلمان بازی‌ساز جدید استقلال خواهد بود. او هافبکی است که قلعه‌نویی به کارش اعتقاد زیادی دارد و همین مساله عامل اصلی حضور وی در تهران بوده است. هواداران استقلال حالا از تغییرات استقلال در فصل نقل و انتقالات راضی تر هستند. استقلال در فصل نقل و انتقالات میلاد سلیمان فلاح، میلاد نوری، رضا عنایتی، هندریک هلمکه و محسن مسلمان را به خدمت گرفت.

در حال حاضر بدون جدایی صادقی فهرست ۱۸ نفره استقلال پر شده است.

خبر تکمیلی: حضور مسلمان منتفی شد!

حضور محسن مسلمان در استقلال منتفی و امیرحسین صادقی در این تیم ماندنی شد.

به گزارش خبرینه و به نقل از ایسنا، بهرام افشارزاده، مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه امیرحسین صادقی در نیم فصل دوم نیز در استقلال بازی خواهد کرد، گفت: پس از صحبت‌هایی که با صادقی و قلعه‌نویی داشتیم، قرار شد صادقی نیم فصل دوم را نیز در استقلال بماند.

افشارزاده همچنین از منتفی شدن حضور محسن مسلمان در استقلال خبر داد و گفت: اگرچه امروز اعلام شد که ما با مسلمان به توافق رسیده‌ایم و این بازیکن به استقلال پیوسته است؛ اما پس از اینکه باشگاه ذوب آهن اعلام کرد این بازیکن را قرضی در اختیار استقلال قرار می‌دهد ما از جذب وی منصرف شدیم.

مدیرعامل استقلال گفت: ۲۵۰ میلیون تومان نداده‌ایم که مسلمان را قرضی در اختیار بگیریم. ما در رابطه با تیموریان که زحمات زیادی برای استقلال کشیده بود و پیشنهادهای زیادی هم داشت، همکاری کردیم و مبالغ این‌چنینی نیز به میان نیامد اما ما حاضر به پذیرش خواسته ذوب آهنی‌ها نیستیم و حضور مسلمان را منتفی کردیم.