محصص: با شناخت و آمادگی کامل به مصاف تیم الاهلی می رویم

مرتضی محصص گفت: تیم فوتبال الاهلی عربستان از دو بازیکن برزیلی، یک بازیکن تونسی و یک بازیکن عمانی سود می برد و با سیستم ۳- ۲-۱- ۴ در مقابل حریفان خود ظاهر می شود.
 وی گفت: تیم الاهلی در خطوط حمله و میانی به مراتب قوی تر است و برای هر تیمی می تواند خطرساز باشد و تیم استقلال با توجه به این موارد تمرینات خود را طراحی و پیاده کرده است.
 مربی تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: شرایط تیم ما بعد از کسب چند پیروزی در لیگ برتر و جام حذفی بسیار مناسب است و بازیکنانمان هم از نظر روحی و هم از نظر فنی در شرایط مناسبی برای مسابقه با تیم الاهلی قرار دارند.
 وی در خصوص تمرینات تیم استقلال گفت: تمرینات چند روز اخیر تیم برای بهبود شرایط و کیفیت بازیکنان در خط دفاع تدارک دیده شده بود، چرا که کار دشواری در پیش داریم و در این بازی بازیکنان علاوه بر دفع حملات حریف باید در بازی سازی تیم نیز نقش موثر داشته باشند.
 محصص در خصوص معیارهای صعود یک تیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا افزود: در دور مقدماتی این مسابقات هر تیمی که از آمادگی بالای بدنی برخوردار باشد و از نظر ساختار دفاعی عملکرد مطلوبی داشته باشد می تواند حریفان خود را شکست دهد و به مرحله بعد صعود کند.
 وی با تاکید بر اینکه برای کسب سه امتیاز به عربستان می رویم گفت: هر چند کسب تساوی در چنین بازیهای که در زمین حریف برگزار می شود، نتیجه مطلوبی به حساب می آید، اما ما تمام توانمان را برای کسب پیروزی و شکست تیم الاهلی به کار خواهیم بست.
 محصص که همراه کاروان تیم استقلال به عربستان نرفته است در این خصوص گفت: به دلیل پاره ای از مسائل نتوانستم همراه تیم به عربستان بروم و تا قبل از مسابقه خود را به جمع تیم می رسانم.
 وی در خصوص نرفتن برهانی به عربستان اظهار داشت: در این خصوص اطلاعی ندارم، اما بدون شک برهانی یکی از کارآمدترین بازیکنان ما بوده و برای خدمت به تیم استقلال به عربستان خواهد رفت.
 تیم فوتبال استقلال در چارچوب اولین مسابقه لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه هفته جاری در عربستان به مصاف تیم الاهلی خواهد رفت.