محل اقامت تیم‌های حاضر در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان

محل اقامت تیم‌های حاضر در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان


خبرگزاری فارس: درفاصله باقیمانده تا شروع جام جهانى ۲۰۰۶ آلمان، محل سکونت ۳۲ تیم شرکت کننده در این مسابقات تعیین شده است.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از دویچه ووله، تیم ملی فوتبال آلمان به عنوان برگزارکننده مسابقات، ازقبل محل اقامت خود در برلین را مشخص کرده است.
کاروان تیم ملی فوتبال برزیل، شامل بازیکنان، سرپرستان و دیگر همراهان دارنده عنوان قهرمانى دوره پیش، بر خلاف دیگر تیم‌هاى شرکت کننده، در دو بخش گوناگون در آلمان سکونت خواهد داشت. نخست در بخش تانوس در پیرامون شهر فرانکفورت‌ و سپس با توجه به دیدارهاى خود در مسابقات در منطقه برگیش گلادباخ در استان نورد راین وستفالن اقامت خواهد یافت. دیدارهاى برزیل برابر کرواسى در دور مقدماتى در برلین و مقابل استرالیا در مونیخ و برابر ژاپن در دورتموند برگزار خواهند شد.
تیم‌هاى استرالیا (نماینده اقیانوسیه) و ساحل عاج (یکى از نمایندگان آفریقا) به عنوان آخرین تیم‌هاى باقیمانده، نظر خود را برای محل سکونت اعلام کردند. استرالیا در شهرک تسوایفینگن دراستان بادن– ورتمبرگ و ساحل عاج در شهر نیدرکاسل در استان نورد–راین وستفالن سکونت خواهد داشت.
تیم ملى ایران، یکى از چهار تیم منتخب از قاره آسیا، پیرامون شهر فریدریش هافن واقع در جنوب غربى آلمان به سر خواهد برد. مکزیک، تیم هم گروه ایران که در اولین دیدار گروه چهار با ایران در شهر نورنبرگ روبرو خواهد بود، در شهر گوتینگن در یکى دیگر از استان‌هاى این کشور سکونت می‌یابد. پرتغال، دارنده مقام نایب قهرمانى اروپا و دیگر تیم هم گروه ایران در شهر مارین فلد سکونت داشته و تیم ایران را در شهر فرانکفورت در برابر خواهد داشت. محل سکونت آنگولا، نماینده آفریقا و دیگر تیم هم گروه ایران درشهر سله تعیین شده که سپس در آخرین دیدار این گروه، در شهر لایپزیک در بخش شرقى آلمان با ایران روبرو خواهد شد.
تیم ملى انگلستان در حومه شهر بادن–بادن در جنوب آلمان سکونت خواهد یافت و در شهرهاى فرانکفورت با پاراگوئه، نورنبرگ با ترینیداد–توباگو و در پایان در کلن با سوئد، روبرو خواهد شد.
تیم ملى کرواسى در باد بروکنا در یکى از استان‌هاى جنوبى اسکان خواهد یافت. اسپانیا در شهر کامن واقع در بخش غربى آلمان و ژاپن، دیگر نماینده آسیا نیز درشهر بن، به سر خواهند برد. ایتالیا، تیمى که سه عنوان قهرمانى جهان را در اختیار دارد‌، در شهر دویسبورگ، در بخش غربى آلمان به چشم خواهند خورد که دیدارهاى خود را دور از محل سکونت در شهرهاى هانوفر، کایزرس لاترن و هامبورگ در پیش خواهد داشت.
دراستان‌هاى بایرن، وبادن–ورتمبرگ، در مناطق جنوبى آلمان نیز بسیارى از تیم‌هاى دیگر محل اقامت خود را تعیین کرده اند. آرژانتین با یک عنوان قهرمانی در شهر کوچک هرتسوگن آراخ، پاراگوئه در ابرهاخینگ در پیرامون شهر مونیخ و اکوادور در باد کیسینگ وتیم هاى ملى غنا و توگو در ورتسبورگ و وانگن در شهرهاى بخش جنوبى بسرخواهند برد.
از سوى دیگر، تیم آمریکا در هامبورگ، هلند در شهرک هینترتسارتن و سوئد در شهر برمن واقع درشمال آلمان سکونت می‌یابند. عربستان سعودى درشهر کوچک باد ناهایم و لهستان، تیم هم گروه آلمان در بارسینگ هازن و سوئیس درباد برتریش و تیم ملى ترینیداد –توباگو در شهر روتن بورگ سکونت می‌یابند.