محورهای ۱۷ استان بارانی است

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر براساس رپرتاژ‌‌های دریافتی در حال حاضر تردد در تمامی محورهای اصلی کشور  به صورت روان در جریان است.

در استان ‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، همدان، لرستان، مرکزی، غرب تهران، خوزستان، قم، کرمانشاه (اکثرمحورها) و استان مازندران در ارتفاعات محور هراز، فارس در محورهای جهرم- شیراز و شیراز – اصفهان بارش باران رپرتاژ شده است.

براساس این رپرتاژ همچنین ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه تهران – از پل فردیس تا پل کلاک پرحجم و نیمه سنگین رپرتاژ شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵(۱۰ خط) و ۱۲۰ بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه ‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
همچنین در سایت www.rahvar۱۲۰.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

همچنین در اکثر محورهای استان‌‌های اصفهان، البرز، تهران، زنجان، فارس، قزوین، قم، آذربایجان شرقی  ،آذربایجان غربی ،لرستان، مرکزی، همدان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد و گیلان بارش پراکنده باران را شاهد هستیم.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۳ April 2016 | 10:15 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.