محور چالوس بازگشایی شد/ بارش برف در البرز ادامه دارد

سرهنگ رضا اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام اینکه محور کرج – چالوس ظهر امروز به دلیل بارش شدید برف مسدود شده بود، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش جمعی از همکاران ما در پلیس راه و راهداری این محور تا سه راهی دیزین بازگشایی شده و تردد در آن از سر گرفته شده است.

وی دلیل مسدود شدن محور چالوس را شرایط جوی و بارش های شدید برف در حوزه استحفاظی استان مازندران اعلام کرد و گفت: محور ماهدشت به اشتهارد نیز که عصر امروز مسدود شده بود بازگشایی شده است.

اکبری به اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان البرز مبنی بر بارش شدید برف و کولاک در ارتفاعات استان اشاره کرد و گفت: بارش های سنگین برف در محورهای کوهستانی استان تردد را با مشکل مواجه کرد.

رئیس پلیس راه استان البرز از رانندگان خواست به دلیل یخبندان در محور چالوس حتی الامکان از تردد در این مسیر خودداری کنند.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، بارش برف از ظهر امروز در شهرستان کرج آغاز شد و ارتفاعات این شهرستان کاملا سفیدپوش شده است.

اداره کل هواشناسی استان بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان البرز را در ۲۴ ساعت آینده نیمه‌ابری تا ابری، همراه با بارش باران و برف و همچنین با نفوذ جریانات شمالی کاهش محسوس دما را پیش‌بینی کرد.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ February 2016 | 10:23 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.