محصولات دانلودی

مخفیگاه قاتل فراری را به پلیس اطلاع دهید

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ ساعت ۲۲ روز ۲۸ آذر سال ۸۶ مأموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع یک حادثه با خبر شدند.
با حضور مأموران کلانتری در محل وقوع حادثه مشخص شد، ۲ برادر به نام قاسم ۳۳ ساله و نجفعلی ۲۵ ساله با یکدیگر درگیر شده‌اند که در این درگیری قاسم به قتل رسیده و برادرش نجفعلی از محل متواری شده است.
روشن، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، درباره این پرونده گفت: تحقیقات نشان داد نجفعلی متهم به قتل برادرش فروشنده انواع موادمخدر به ویژه شیشه است که از مدتی پیش اعضای خانواده خود را تحت فشار شدید قرار داده است.
وی ادامه داد: نجفعلی از پدر و مادرش خواسته تا خانه خود را بفروشند و پول حاصل از فروش آن را در اختیار وی قرار دهند تا او بتواند با آن پول به خرید و فروش مواد مخدر اقدام کند.
وی افزود: قاسم برادر بزرگتر نجفعلی برای دفاع از پدر و مادر خود در مقابل فشار‌های نجفعلی با وی درگیر شده که در این درگیری از سوی نجفعلی به قتل می‌رسد.
با توجه به اینکه تحقیقات پلیس در خصوص شناسایی محل اختفای نجفعلی به نتیجه نرسید بازپرس روشن دستور انتشار عکس متهم را صادر کرد تا شهروندان مخفیگاه این فرد را اطلاع دهند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 845
  • ۱۷ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد سیل در بانه ۱۰ فروردین ۹۵