مدعی دروغین یا شیادی در کمین زنان؟

مردی که با ادعای ارتباط با غیب دختر جوانی را فریب داده و با انتقال به منزلش در هشتگرد کرج،‌ به وی آزار رسانده و اقدام به تهیه فیلم غیراخلاقی از او کرده بود، دستگیر شد.


به گزارش خبرنگار جام‌جم، چندی قبل دختری جوان به شعبه ششم بازپرسی دادسرای امور جنایی کرج مراجعه و از مرد شروری شکایت کرد.


شاکی در تشریح ماجرا گفت: ۶ ماه قبل به یکی از اماکن مذهبی تهران رفتم و هنگام بازگشت مرد میانسالی نزد من آمد و ادعا کرد با عالم غیب ارتباط دارد و می‌تواند مشکلاتم را حل کند.

شاکی افزود: ابتدا حرف‌هایش را باور نکردم تا این که بیان کرد شما دچار مشکلات زیادی در زندگی شده‌اید و شب‌ها خیلی گریه می‌کنید و گره مشکل شما فقط به دست من باز می‌شود.

در یک لحظه شوکه شدم. مرد میانسال اطلاعاتی در خصوص زندگی‌ام داشت و وقتی آنها را بیان کرد، باور کردم که براستی با عالم غیب ارتباط دارد.


اعتماد بیجا دردسرساز شد


شاکی ادامه داد: پس از گفتگو چندساعته با وی، اعتمادم به او جلب شد و چند روز بعد وی مرا به منزلش در هشتگرد کرج دعوت کرد تا از نزدیک شاهد ارتباط وی با غیب باشم، بنابراین قبول کردم و به منزلش رفتم.

ابتدا مرد میانسال یک لیوان شربت به من تعارف کرد که پس از نوشیدن آن چشمانم سیاهی رفت و بیهوش شدم و چیزی نفهمیدم تا این که چند ساعت بعد وقتی به هوش آمدم، خودم را در یکی از اتاق‌های منزل یافتم و متوجه شدم که مرد میانسال  مرا مورد آزار و اذیت قرار داده است. او تهدیدم کرد اگر ماجرا را برای خانواده‌ام و پلیس بازگو کنم مرا خواهد کشت.

بناچار سکوت کردم و راز بلایی را که بر سرم آمده بود فاش نکردم تا این که مرد شرور با من تماس گرفت و بیان کرد، از من فیلم غیراخلاقی تهیه کرده است و باید به ارتباطم با او ادامه دهم، در غیر این صورت فیلم غیراخلاقی را تکثیر می‌کند و نسخه‌ای را برای خانواده‌ام ارسال و نسخه‌های دیگر را میان مردم پخش می‌کند.

به دنبال اظهارات دختر جوان، چهره‌نگاری رایانه‌ای از مرد هوسران صورت گرفت و ماموران اداره اطلاعات  امنیت استان تهران جستجوی ویژه‌ای را برای یافتن متهم آغاز کردند تا عاقبت مخفیگاه علی در یکی از محله‌های هشتگرد کرج شناسایی و وی روز ۲۹ تیر امسال دستگیر شد.