مدل ماشین فوتبالیست های ایرانی + عکس

دیگر گذشت آن زمانی که بازیکنان فوتبال برای حضور در تمرین های باشگاهی از وانت و موتور استفاده می کردند؛ این روزها اگر سری به محل تمرین تیم های فوتبال کشورمان بزنید با دیدن انواع و اقسام ماشین های لوکس هوش از سرتان می پرد؛ آن قدر که بی خیال صحبت کردن با بازیکنان محبوبتان می شوید و همه هوش و حواستان را به اتومبیل آخرین مدلش می دهید.

این اتفاق از زمانی افتاد که تعداد صفرهای مبلغ قراردادهای بازیکنان کم کم زیاد شد و بازیکنان فوتبال با خریدن ماشین های آخرین مدل، به نوعی کری خوانی را از زمین مسابقه به بحث ماشین و ماشین بازی هم کشاندند؛ با ورود ماشین های خارجی به ایران بازیکنان فوتبال علاقه عجیبی به خرید این خودروها از خود نشان دادند.

علیرضا نیکبخت واحدی و حامد کاویانپور را می توانیم به عنوان سردمدار این بازیکنان معرفی کنیم. آنها با واردکردن آئودی های آخرین مدل از دوبی به تهران چشم هر رهگذری را در خیابان ها خیره می کردند. حالا اما شرایط فرق کرده و برای بازیکنان فوتبال دیگر حتی داشتن یک بنز آخرین مدل هم قانع کننده نیست؛ برای اهمین در پارکینگ خانه بیشتر آنها، دو یا چند ماشین مدل بالا دیده می شود که در بیشتر موارد یکی از آنها گوشه پارکینگ در حال خاک خوردن است.

علی دایی؛ پورشه پانامرا – بی ام دبلیو X3

همان طور که خیلی از شماها حدس می زنید علی دایی گران ترین اتومبیل را در بین اهالی فوتبال و حتی ورزشکاران بقیه رشته ها در اختیار دارد. مربی فعلی راه آهن و مربی سابق پرسپولیس که به عنوان اولین لژیونر ایران پا به فوتبال اروپا گذاشت، این روزها با دو اتومبیل گران قیمت خیابان های تهران را طی می کند. او یک پورشه پانامرای بادمجانی دارد که گفته می شود مبلغ آن حدود ۴۴۰ میلیون تومان است. البته دایی یک بی ام دبلیو X3 هم دارد که قیمت آن حدود ۸۰ میلیون تومان است. گفته می شود دایی یک پرادوی سفید رنگ دودر هم دارد که فعلا خبری از آن نیست. این فوتبالیست باسابقه که در سال های اول شروع فوتبالش یک رنوی بژ داشت با سختی هایی که در فوتبال کشیده بالاخره به جایی رسید که توانست گران ترین اتومبیل را در بین جماعت ورزشکار سوار شود.

فوتبالیست های ماشین باز + عکس

فرهاد مجیدی؛ بی ام دبلیو سری ۷ نسل قدیم

فرهاد مجیدی مدت ها در کشور امارات و در حاشیه خلیج فارس فوتبال بازی کرده و در این مدت انواع و اقسام اتومبیل های آخرین مدل را سوار شده است. از بی ام دبلیو و بنز گرفته تا لامبورگینی و بوگاتی و… اما از زمانی که این بازیکن به فوتبال ایران و باشگاه استقلال برگشته بیشتر با اتومبیل ۱۴۰ میلیون تومانی اش دیده شده است. اتومبیل کاپیتان استقلالی ها یک بی ام دبلیو سری ۷ نسل قدیم است که نمونه آن را می توانید در نمایشگاه اتومبیل تقریبا با همین قیمت ببینید.

فوتبالیست های ماشین باز + عکس

شیث رضایی؛ بنز سری C

نام شیث رضایی عمدتا با حاشیه و درگیری های بیرون از زمین همراه است. این مدافع باسابقه پرسپولیس که در زمان سرمربیگری علی دایی از این تیم کنار گذاشته شد و با حضور حمید استیلی بازهم به این تیم بازگشت، ساکن خیابان سعادت آباد تهران است و اتومبیل بنز سری C دارد که رنگ آن مشکی متالیک است. گفته می شود که قیمت اتومبیل شیث رضایی چیزی حدود ۸۰ میلیون تومان است.

فوتبالیست های ماشین باز + عکس

مهدی مهدوی کیا؛ پورشه کاین

بازیکن سابق هامبورگ که یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ این باشگاه هم محسوب می شود در زمان حضورش در کشور آلمان تنها اتومبیلی که سوار می شد بنز بود؛ که البته یک بار هم به خاطر سرعت زیاد در رانندگی توسط پلیس آلمان جریمه سنگینی شد. با این حال وقتی دوباره به ایران برگشت. یعنی در زمان حضور در استیل آذین – با پژو ۲۰۶ در تهران تردد می کرد؛ اما این اتومبیل اتومبیلی نبود که او را راضی کند. شاید به خاطر همین است که سراغ یک اتومبیل پرسرعت تر رفت؛ مهدوی کیا این روزها با پورشه کاین زیبایش در جاده های تهران و رشت درحال رفت و آمد است؛ آن هم به این دلیل که در لیگ امسال برای اولین بار در تیمی شهرستانی بازی می کند و در داماش گیلان توپ می زند. قیمت پورشه مهدی کیا چیزی حدود ۲۶۵ میلیون تومان است!

محمد پروین؛ بی ام دبلیو ۶۳۰

شاید از دیدن اسم محمد پروین در این لیست تعجب کنید اما بهتر است بدانید که پسر علی پروین هم که امسال باید در پیکان تهران بازی کند اتومبیل گران قیمتی دارد. بازیکن سابق پرسپولیس علاقه زیادی به اتومبیل بی ام دبلیو دارد و بیشتر اوقات مدل های مختلف همین اتومبیل را سوار می شود. محمد پروین دلیل علاقه اش به بی ام دبلیو را در یکی از مصاحبه هایش گفته: «اتومبیل کاملی است؛ هم ایمنی خوبی دارد و هم از قدرت و شتاب بالایی بهره می برد. به خاطر همین دوست دارم همیشه مدل های متنوعی از بیمپ ام دبلیو را سوار شوم.» اتومبیل این هافبک تکنیکی، یک بی ام دبلیو ۶۳۰ سفید رنگ است که قیمت آن بیش از ۱۳۰ میلیون تومان تخمین زده می شود.

احمدرضا عابدزاده؛ تویوتا لندکرویزر

خیلی ها معتقدند که احمدرضا عابدزاده محبوب ترین فوتبالیست تاریخ کشورمان است؛ ادعایی که در نظرسنجی برنامه ۹۰ با شرکت خیره کننده طرفداران این بازینک به خوبی اثبات شد. بهتر است بدانید که دروازه بان افسانه ای فوتبال ایران برخلاف دیگر دوسانش خیلی اهل ماشین بازی نیست. او سال های زیادی با بلیزر غول پیکرش در خیابان های تهران دیده می شد. در این مدت خیلی ها می خواستند کاری کنند تا او اتومبیل بهتری بخرد اما عابدزاده به اتومبیلش وفادار بود؛ تا اینکه از دو سال پیش ناگهان تصمیم گرفت بلیزر معروفش را بفروشد. عابدزاده بعد از بلیزر سراغ آخرین مدل تویوتا لندکرویزر رفت تا نشان بدهد در انتخاب اتومبیل هم سلیقه اش با بقیه فوتبالیست ها فرق می کند. عابدزاده و اتومبیل مشکی ۱۵۰ میلیون تومانی اش را می توانید هر روز در خیابان شریعتی تهران ببینید؛ جایی که او فست فود ۲۲ را راه اندازی کرده و هر روز از مشتری های زیادی پذیرایی می کند.

علیرضا نیکبخت واحدی؛ بی ام دبلیو سری ۳ کروک

اما لقب ماشین بازترین بازیکن فوتبال کشور به کسی نمی رسد جز علیرضا نیکبخت واحدی! او معمولا هر ماه با یک اتومبیل جدید دیده می شود. علیرضا وقتی که در امارات بازی می کرد با واردکردن یک آئودی مدل بالا به کشور سر و صدای زیادی در رسانه ها ایجاد کرد؛ آن هم زمانی که بهترین ماشین بازیکنان در ایران پژو ۴۰۵ بود! آقای ماشین باز این روزها بیشتر با بی ام دبلیوی سفیدرنگ و سری سومش دیده می شود؛ اتومبیلی که گفته می شود قیمتش حدود ۱۶۰ میلیون تومان است. البته این اتومبیل علیرضا نیکبخت مدتی پیش به سرقت رفته بود اما خیلی زود سارق توسط پلیس دستگیر شد و این اتومبیل هم به پارکینگ خانه صاحبش برگشت!

فوتبالیست های ماشین باز + عکس

محسن خلیلی؛ بی ام دبلیو سری ۳ کروک

محسن خلیلی مهاجمی است که از بازی در پرسپولیس به شهرت زیادی رسید؛ البته روزگاری که او در پرسپولیس بازی می کرد با تومبیل آزرای مشکی رنگش در سطح شهر دیده می شداما بعد از جدایی از این تیم و پیوستن به استیل آذین، با پول خوبی که از این باشگاه به دست آورد یک بی ام دبلیو مشکی رنگ سری ۳ از نوع کروم خریداری کرد که گفته می شود قیمت آن حدود ۱۰۵ میلیون تومان است. خلیلی این روزها با این بی ام دبلیو در تمرینات حاضر می شود.

فریدون زندی؛ لکسوس RX350
این بازیکن در کشور آلمان بزرگ شد و فوتبالش را هم در این کشور شروع کرد و از بازی در تیم کایزرسلاترن آلمان به تیم ملی کشورمان راه پیدا کرد. زندی بعد از چند سال که از حضورش در آلمان می گذشت برای ادامه فوتبال به ایران آمد و به تیم استیل آذین پیوست. نکته جالب اینجاست که زندی آن اوایل به خاطر ناآشنابودن با خیابان های تهران با آژانس بر سر تمرینات تیمش حاضر می شد؛ اما بعد از مدتی که با خیابان های تهران و البته رانندگی مردم تهران آشنا شد اولین اتومبیلی که خرید پژو ۲۰۶ بود. از همان جا بود که فهمید رانندگی در تهران با آلمان خیلی فرق دارد! زندی امسال در استقلال تهران بازی می کند و با خریدن یک لکسوس RX350 سفید یخچالی حسابی خودش را در بین فوتبالیست ها بر سر زبان انداخته است. گفته می شود که اتومبیل شیک و گران قیمت فریدون زندی حدود ۱۵۰ میلیون تومان می ارزد.

علی کریمی؛ بی ام دبلیو سری ۳ نسل قدیم بی ام دبلیو سری ۷

جادوگر فوتبال ایران بعد از مهدوی کیا می تواند به عنوان سومین فوتبالیستی که گران ترین اتومبیل ها را سوار می شود معرفی شود. هافبک پرسپولیس که علاقه زیادی به اتومبیل بی ام دبلیو دارد، در هر جایی که بازی کرده سعی کرده اتومبیل موردعلاقه اش را هم همراهش ببرد. کریمی یک بی ام دبلیو سری ۷ مشکی و یک بی ام دبلیو سری ۳ قرمز نسل قدیم دارد. گفته می شود که قیمت بی ام دبلیوی مشکی رنگ او در بازار چیزی حدود ۲۳۰ میلیون تومان و بی ام دبلیوی قرمزرنگش حدود ۵۵ میلیون تومان است.

نکته جالب اینجاست که علی کریمی معمولا بیشتر سفرهایش را با ماشین خودش انجام می دهد و فقط وقتی مجبور باشد از هواپیما استفاده می کند!

فوتبالیست های ماشین باز + عکس

 

۱۵ آبان ۱۳۹۰

منبع: مجله سرنخ

39 نظر برای "مدل ماشین فوتبالیست های ایرانی + عکس" ارسال شده
 1. خدا شانس بده.ما اینجا داریم گرسنگی میکشیم اونوقت اینا ماشین آخرین سیستم زیر پاشونه.

 2. حسین گفت:

  توف به روی اون کسای که این پولارومیدن یک مشت آدم پایین شهری که به خدا با این ماشیناشون چه گندا میزنن خدا کنه خدا هر چی میده ظرفیتشم بده که خدا به اینا نداده ۴ سردار اینارو رودار کردند

 3. زانیار گفت:

  اخه انصافه بازی علی کریمی با مسی و رنالدو رو یکی کرد.

 4. شهرام گفت:

  ایشاالله کوفتشون بشه!!!!!!!

 5. الف گفت:

  می گفتن گرون قیمت ترین ماشین توی ا یران علی دایی دارهه باور نمی کردم اما الان باورکردم

 6. دوزت گفت:

  چرا بقیه ورزشکارا ندارن چو اینا حق شون رو خوردن مثل آقایانx y z

 7. علي گفت:

  اما خودمونیما خوش به حالشووووووون نه؟

 8. علي گفت:

  فوتبالیستها اکر ماشینشون خوب باشه به هشون که مدال نمیدن ولی اکر بازیشون خوب باشه اره میدن خوبشم میدن مجبورن که بدن

 9. علي گفت:

  مثلا که جی اکر ماشین خوب داشته باشند یا ماشین بد ما میخایم بازیشون خوب باشه نه ماشیناشون (قابل توجه فوتبالیستهای زحمت کش)

 10. امير گفت:

  عالی

 11. حرنوش گفت:

  سلام عالی بود عالی

 12. حید شهرضای گفت:

  به نظرم اینا ظاهر قضیس. خدا میدونه داره چیکار میکنه

 13. هادی گفت:

  کاش به جای این پولا چند تا ورزشگاه آبرومند می ساختن که سطح فوتبالمون بالا بره با این خرج کردنا به هیچ جا نمیرسیم

 14. هادی گفت:

  اگه به جای خودشون ماشیناشون فوتبال بازی میکردن خیلی بهتر بود

 15. dasa گفت:

  اگر در ایران فوتبال  خصوصی بود وبازیکنان این ماشین ها ی مدل بالا را داشتند مشکلی نبود و لی وقتی پول فوتبال از بیت المال و حق مردمی تامین میشود که به نان شب محتاج هستند بنظر من بی عدالتی

 16. بهروز گفت:

  ما ایرانی ها واقعا موجودات جالبی هستیم. خدایی چند درصد از حرفامون از حسادته؟ منم قبول دارم که اکثر بازیکنای ما باید چوپان میشدن ولی وقتی حق داریم در موردشون حرف بزنیم که ما هم مثل اونا نباشیم. چون: کلک نزد ایرانیان است و بس.

 17. رضا گفت:

  بعضی هاشون مثل داش علی کریمی حقشونه ولی پروین و… اصلا . به هر حال نوش جونشون . چون خودم تو تیم پایه سپاهان بازی می کنم میدونم چقدر زحمت می کشن

 18. حمید گفت:

  به نظرمن فوتبالیستهای ایرانی ارزش این همه ÷ول روندارن

 19. رسول گفت:

  کاش میشد فوتبال ایران رو حذف میکردن فقط ماشیناشونو با فوتبالیستهای اروپایی ست میکنن ولی فوتبالشون ۱۰۰۰تومنم نمی ارزه

 20. شروین گفت:

  این چ مملکتیه اخه بعضی ها ۳۰ سال کار میکنن اخرش ۵۰ میلیون گیرشون میاد بعضی ها هم ۹۰ دقیقه تو زمین فوتبال میچرخن هیچی بلد هم نیستن ۱ میلیاد گیرشون میاد

  ….مثل شیث که ماشین ان چنانی سوار میشه خلاصه این کشوری که ما توش هستیم مثلآ….. اسلامیه

 21. ناشناس گفت:

  اینا الگوی جوان های ماهستند.

 22. فاميل دور گفت:

  به جای ماشین خوب بازی خوب کننننننننننننننننننننننننننننننننن

 23. ميثم گفت:

  بازیکن نیستن همشون خلاف میکنن

 24. دانی گفت:

  پول دارن

 25. parsa گفت:

  چه قدر ما بیچاره ایم که شیث هم که هیچی از فوتبال بارش نیست ماشین مدل بالا داره.

 26. وحید گفت:

  کاش بازیشونم مثل ماشیناشون بود

 27. ناشناس گفت:

  کوفتشون بشه

 28. مهسا گفت:

  کشورمون پربی عدالتیه که یه فوتبالیست بایه شوت انقدپول بگیره ولی یکی چندسال توکلاسهی درس جونشو اعصابشو واسه چنتا شاگرد خراب کنه اخرشم که چی ؟؟؟؟؟؟؟؟۴۰۰بگیره وخلاص مثلا کشوراسلامیه!!!!!!!!!!

 29. فیروزه گفت:

  از همه قشنگ تر ماشین شیث منه

 30. PARSA گفت:

  بی عدالتیه که این بازیکنان که فوتبالشون بدرد نمیخوره اینقدر درامد داشته باشند

 31. نیما گفت:

  واقعا برا فوتبال ایران متاسفم.انصافا این فوتبال تماشا داره…. اگه میتونستم فوتبال ایرانو تعلیق میکردم.فقط شده پول و ماسین های اونچنانی.حقشون این نیست. تو ایران کسایی هستن که به نون شبشون محتاجن. این بی عدالتیه.
  در ضمن ارزوی موفقیت دارم برا
  خوزه مورینیو و تیمش.
  در آخر آرزو میکنم همه جوانها خوشبخت بشن.

 32. محمود گفت:

  نوش جونشون.چشم حسووود کور

 33. hamed گفت:

  اصلاعادلانه نیست که سرمایه ی زیادی ازکشورروبدن بهشون

 34. مهسا گفت:

  خوش ب حالشوووووووووووون زحمت کشیدن دیگه الکی ک ب اینجا نرسیدن ایشالله خدا بیشترش کنه…

 35. کیوان گفت:

  اصلا عادلانه نیس.اصلا ……

 36. edi گفت:

  dorood bar piroozii
  perspolise eshgi
  ie time por az bachehaie mashti

 37. فتانه گفت:

  حق بازیکن هایی مثل مسی ورونالدو اینه

 38. ناشناس گفت:

  زمان بیانی ها ،محرمی و پیوس وپنجعلی و قایقران و….از این ماشینها نداشتند و چه تعصب و فوتبالی بازی می کردند

 39. علی اسدی گفت:

  چه ماشینایی دارن

نظرات بسته شده است.