محصولات دانلودی

مدل نظارت بر پروژه‌‌های طرح جویشگر بومی تدوین می‌ شود

جویشگر بومی

دبیر شورای راهبری طرح جویشگر بومی از تعیین مدل نظارت بر پروژه‌‌های این طرح خـبـر داد و بیان کرد: نظارت بر این طرح به صورت تیمی و زیرنظر معاونت پژوهشی مرکز تحقیقات مخابرات ایران انجام می‌ شود.
علیرضا یاری در بیست وهشتمین نشست شورای راهبری جویشگر بومی، نظارت بر پروژه‌‌های این طرح را به شکل تیمی و زیر نظر معاون پژوهشی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) عنوان نمود.
 
وی در این نشست، گزارشی تحت عنوان «بررسی مدل مشارکت پروژه‌‌های فراخوان و نهایی سازی مدل اجرای آن‌ها» با عناوین «مدل مشارکت در پروژه‌‌ها به چه معنایی است و ناظرین پروژه و شاخصهای ارزیابی» را برای حاضران توضیح داد.
 
یاری رپرتاژ مختصری از «میزان پیشرفت طرح جویشگر، اهداف و دستاوردها در این مرحله، فعالیت‌‌های مدیریت طرح در این مرحله، محاسبه پیشرفت طرح، اقدامات آتی طرح، هزینه‌‌ها و مشکلات» برای اعضای شورا بیان نمود.
 
در ادامه این نشست، اعضای شورای راهبری طرح جویشگر بومی پیرامون مطالب ارائه شده به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
تمام اطلاعات مربوط به این طرح، در سایت جویشگر بومی به آدرس www.didras.ir قابل دسترسی است
 

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ February 2016 | 10:04 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما