مدیر آموزشگاه با فیلمهای غیراخلاقی از دختران جوان اخاذی می کرد

مسوول یک آموزشگاه پس از ارتباط غیراخلاقی با ۶دختر جوان و فیلمبرداری از آنها، هنگامی که از آخرین قربانی خود قصد اخاذی داشت از سوی ماموران پلیس امنیت تهران دستگیر شد.
سردار علیپور رئیس پلیس امنیت تهران روز گذشته با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران افزود: دختر جوانی با مراجعه به پلیس امنیت با ارائه شکایتی عنوان کرد، وقتی در یک آموزشگاه مجاز اقدام به ثبت نام کردم ، مسوول این آموزشگاه پس از چندی به بهانه کلاس خصوصی با من ارتباط برقرار کرد و اکنون او با فیلمی که از این رابطه تهیه شده است قصد اخاذی از من را دارد.


دستگیری متهمرئیس پلیس امنیت تهران افزود: به دنبال این شکایت هنگامی که این متهم ۲۵ساله قصد دریافت پول داشت دستگیر و تحقیق از وی آغاز شد. در مرحله بعدی از تحقیقات معلوم شد، این متهم به چند زبان تسلط کافی دارد و وی پس از برقراری ارتباط با دختران جوان که میانگین سنی آنها ۱۸ تا ۲۵سال است ، آنها را به بهانه تدریس خصوصی به منزل خود برده و پس از ارتباط غیراخلاقی از آنها فیلمبرداری می کرده است.
علیپور افزود: متهم پس از این اقدام مجرمانه ، موضوع فیلمبرداری را به سوژه های خود خبر داده و در قبال فاش نکردن رابطه و فیلم تهیه شده درخواست ۱۰میلیون تومان از آنها را می کرده است و چندی پیش نیز پس از این درخواست دختر جوانی برای حفظ آبروی خود مجبور شده بود تا خودروی خود را در اختیار مرد اخاذ قرار دهد.


شناسایی ۶شاکیرئیس پلیس امنیت تاکید کرد: تاکنون ۶نفر از شاکیان این متهم شناسایی شده اند که در بررسی و تحقیق از شاکیان معلوم شده است ، ۳نفر از آنها مجبور به پرداخت پول به مسوول آموزشگاه شده اند.
این گزارش حاکی است در ادامه این نشست مطبوعاتی سردار علیپور از کشف ۲۴۴هزار سی.دی مستهجن آماده پخش خبر داد و گفت: در این سی.دی های کشف شده مشخص شده است ، افراد سودجو با تخریب چهره های مطرح از طریق مونتاژ قصد سودجویی به میزان زیاد را داشته اند.