محصولات دانلودی

مدیر عامل استقلال استعفای خود را تکذیب کرد

افشارزاده مدیر عامل باشگاه استقلال خـبـر استعفای خود را تکذیب کرد.

مدیر عامل استقلال استعفای خود را تکذیب کردبه رپرتاژ خبرینه و به نقل از مُخبر فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان با توجه به اینکه از روز گذشته خبرهایی در خصوص تغییرات مدیریت استقلال شنیده می‌ شد در حال حاضر نیز برخی از رسانه از استعفای بهرام افشارزاده مدیر عامل باشگاه استقلال خـبـر دادند که این مساله با واکنش افشارزاده مواجه شد و این خـبـر را تکذیب کرد.

افشارزاده مدیر عامل استقلال در این خصوص گفت : همان طور که ظهر امروز در جمعی از هواداران استقلال قرار گرفتم به آن‌ها گفتم که با توجه به موقعیت حساس استقلال و در برهه ای زمانی که فصل نقل و انتقالات را در پیش رو داریم از استقلال کنار نخواهم رفت و  با قدرت تمام به کارم دهم و با توجه به پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان و برنامه ‌های ایشان کارهای باشگاه استقلال و برنامه ‌های منصوریان سرمربی تیم را بررسی و به طور کامل انجام دهم .از هواداران استقلال هم می‌ خواهم که اجازه دهند در آرامش کامل کارهای باشگاه پیش ببریم و از هیچ کوششی برای استقلال فرو گذار نخواهم کرد .

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۶ June 2016 | 4:09 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 18
  • ۱۷ خرداد ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما