محصولات دانلودی

مدیر کل دفتر توسعه فناوری‌‌های سینمایی و سمعی و بصری معرفی شد

مدیر کل دفتر توسعه فناوری‌‌های سینمایی و سمعی و بصری معرفی شد

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الله ایوبی در حکم محمد حسین فرج آورده است: «نظر به تجارب و سوابق جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر توسعه فناوری ‌های سینمایی و سمعی و بصری منصوب می‌ شوید.

اهتمام ویژه به حمایت و نظارت مراکز پشتیبانی فنی سینمایی و سمعی بصری و توانمندسازی آن‌ها، اجرای سیاست ‌های سینمایی در عرصه روزآمدسازی تجهیزات، زیرساخت و فناوری ‌های سینمایی و ارتباط سازنده با فعالان و صنوف مرتبط از دسته وظایفی است که امیدوارم با دقت و جدیت مورد توجه قرار گیرد.

توفیقات روزافزونتان را از خداوند متعال خواستارم.»

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 2:32 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما