مذاکره پنهانی پرسپولیسی ‌ها با کاوه رضایی

ورزش > لیگ برتر – ۱۱نیوز نوشت: کاوه رضایی یکی از بازیکنانی است که این روزها از پرسپولیس و استقلال و همچنین از تیم ‌های حوزه خلیج فارس پیشنهاد بازی دارد. گفته می‌ شود مسئولین باشگاه پرسپولیس مذاکراتی برای جذب او انجام داده اند.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه پرسپولیس مشغول ادامه مذاکرات برای جذب کاوه رضایی مهاجم ذوب‌آهن اصفهان است. نام کاوه تا هفته قبل، یکی از پرتکرارترین نام‌‌ها در فوتبال ایران بود ولی پس از سفر او به کشور امارات برای گذراندن تعطیلات، کمتر نامی از این بازیکن شنیدیم. بعد هم پای استقلالی‌‌ها برای مذاکره با رضایی به میان آمد تا موضوع حساس‌تر شود.

گفته می‌ شود مسئولان باشگاه پرسپولیس که کمتر در مصاحبه‌های‌شان صحبتی از قرارداد با کاوه رضایی به زبان می‌آورند، در خفا و بدون هیچ سر و صدایی، مذاکرات با مدیربرنامه‌های این بازیکن را ادامه می‌دهند و امیدوارند برای جانشینی مهدی طارمی، این بازیکن را به خدمت بگیرند. آن‌ها حاضرند پول خوبی نیز به رضایی بدهند اما کاوه علاقه زیادی به حضور در لیگ قطر و تبدیل شدن به یک بازیکن بین‌المللی نشان می‌دهد گرچه شنیدیم پیشنهادات قطری او خیلی کمتر از پیشنهاد مالی است که استقلال و پرسپولیس به این بازیکن داده‌اند. با این حال کاوه هنوز تصمیم نهایی را نگرفته و فقط گاهی از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام، اخبار پیرامون خود را تکذیب می‌کند. در هر حال مذاکرات پشت درهای بسته از سوی پرسپولیسی‌‌ها ادامه دارد و شاید علی‌اکبر طاهری درست مثل وقتی که با جذب ساسان انصاری، توانست همه را غافلگیر کند، این بار با عقد قرارداد با کاوه، دست به سورپرایز کردن اهالی فوتبال بزند.