محصولات دانلودی

مراسم عروسى به عزا تبدیل شد

ریزش سقف یک ساختمان قدیمى در یکى از روستاهاى سبزوار باعث مجروحیت ۲۵ نفر از میهمانان مراسم عروسى و کشته شدن ۲ کودک شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانى پلیس، میهمانان یک مجلس عروسى در یکى از روستاهاى سبزوار براى دیدن مراسم سنتى عروسى به بالاى پشت بام یک خانه قدیمى رفتند که به دلیل فرسوده بودن ساختمان، سقف ریزش کرد و میهمانان زیر آوار ماندند.
در این حادثه که بلافاصله اکیپ گشتى پاسگاه انتظامى مشگان پلیس سبزوار و سایر نیروهاى امدادى در محل حاضر شده بودند، ۲۵ نفر به شدت مجروح و یک پسربچه ۵ ساله و دختربچه اى ۳ ساله نیز جان خود را از دست دادند.
با انتقال مصدومان حادثه به مراکز درمانى و اجساد قربانیان حادثه به پزشکى قانونی، اقدامات لازم از سوى پلیس سبزوار در این رابطه به عمل آمد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 29
  • ۱۳ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما