مربی تیم فوتبال سپاهان: برای مهار فضلی برنامه‌های ویژه‌ای داریم

مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با ارایه یک بازی هجومی و زیبا پیروزی دور رفت خود مقابل استقلال اهواز را تکرار می‌کنیم.


کریم قنبری در خصوص دیدار تیمش مقابل استقلال اهواز به خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت:‌ بدشانسی‌های ما پس از پیروزی هفته گذشته مقابل ابومسلم در مشهد به پایان رسید و اکنون تیم ما به هارمونی و هماهنگی بسیار مطلوبی دست یافته است. امیدواریم که این هماهنگی و انسجام با پیروزی بر استقلال اهواز تکمیل شده تا نسبت به موفقیت در لیگ امیدوارتر شویم.


وی در خصوص وضعیت کنونی استقلال اهواز اظهار کرد: حریف در هفته‌های گذشته دچار تغییرات زیادی شده و در حال حاضر نیز از یک مربی با تجربه و با دانش سود می‌برد. ما در بازی رفت این تیم را در آبادان سه بر یک مغلوب کردیم اما، شکی نداریم که استقلال اهواز رشد قابل ملاحظه‌ای داشته و با قدرت بیشتری به اصفهان خواهد آمد. بازیکنان ما نباید حریف را دست کم بگیرند چرا که در این صورت ۳ امتیاز این بازی به راحتی از دست ما خارج می‌شود.


قنبری با اشاره به نقاط ضعف و قوت حریف به ایسنا گفت: فریدون فضلی یکی از آماده‌ترین و گلزن‌ترین مهاجمان لیگ برتر محسوب می‌شود که یک لحظه غفلت از او می‌تواند موجب شکست یک تیم شود. خط هافبک استقلال اهواز نیز یکی از نقاط قوت این تیم است به خصوص حضور زاد محمود در میانه میدان که بازی‌ساز بسیار متبحری نشان داده است. ما برنامه تاکتیکی بسیار مطلوبی برای کنترل مهاجمان حریف داشته و اگر بازیکنان وظایف خود را به درستی در زمین اجرا کنند توانایی پیروزی در این مسابقه را داریم. استقلال اهواز در دفاع تا حدودی دچار عدم تعادل است و مهاجمان سرعتی ما می‌توانند به عامل پیروزی ما در این دیدار تبدیل شوند.


مربی سپاهان در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: جعفرپور، بیات و ساعدی به دلیل مصدومیت در این مسابقه حضور نخواهند داشت. همچنین هادی جعفری نیز به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی قبل از همراهی سپاهان محروم بوده و آنها را در اختیار نخواهیم داشت.


قنبری در پایان خاطر نشان کرد: در آستانه بازی با استقلال اهواز این نوید را به تماشاگران و هواداران خود در اصفهان می‌دهیم که با ارایه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند سه امتیاز بازی را به دست آوریم. اطمینان دارم که هواداران سپاهان از حضور در ورزشگاه پشیمان نخواهند شد چرا که ما به دنبال ارائه یک بازی زیبا و دیدنی هستیم.