محصولات دانلودی

مربی تیم ملی والیبال: قطری‌ها کارشکنی کردند

مربی تیم ملی والیبال گفت: تیم کره‌ی جنوبی را به خوبی آنالیز کرده‌ایم تا بازیکنان با تمام خصوصیات بازیکنان حریف آشنا شوند.


ابراهیم امیر حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی آخرین وضعیت ملی‌پوشان، اظهار کرد: شنبه اولین جلسه‌ی تمرینی خود را در محل اصلی مسابقات انجام دادیم. کلیه بازیکنان از نظر روحی و روانی در شرایط ایده‌آلی هستند و هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.


وی افزود: شرایط آب و هوای قطر نیز بسیار خوب است و فقط درصد رطوبت دوحه کمی بالاست که البته آن هم برای ما مشکل خاصی بوجود نمی‌آورد. چرا که والیبال یک ورزش سالنی است.


امیر حیدری با بیان این که تیم ملی والیبال دیر به بازی‌های آسیایی دوحه اعزام شد، تصریح کرد: ۲ روز زمان برای تطبیق بازیکنان ما با شرایط دوحه ایده‌آل نیست و اگر ۴ روز زودتر به این مسابقات اعزام می‌شدیم، بهتر بود.


مربی تیم ملی والیبال، در ادامه خاطر نشان کرد: تمامی تاکتیک‌های کره را آنالیز کرده‌ایم و جهت‌های حمله‌ی کره‌ی جنوبی را برای بازیکنان توضیح داده‌ایم، هدف اصلی ما کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی دوحه است و امیدواریم با شکست کره‌ی جنوبی به این آرزو برسیم.


وی افزود: تیم‌های کره‌ی جنوبی و ایران، از بهترین‌های آسیا هستند و حتی باخت نیز چیزی از توانایی‌های این دو تیم کم نمی‌کند.


امیر حیدری در پایان به خبرنگار ایسنا، گفت: برغم کارشکنی قطری‌ها، عزم خود را جزم کرده‌ایم تا با ارایه یک بازی قوی از سد کره‌ی جنوبی بگذریم. در این بازی از تمام توان خود استفاده می‌کنیم و امیدوارم در پایان نیز مزد زحمات ۸ ماهه‌ی خود را بگیریم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 23
  • ۱۹ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد رضا عنایتی رکورددار شد ۰۱ اردیبهشت ۸۵