محصولات دانلودی

مربی سابق تیم ملی والیبال: گرفتن یک گیم از ایتالیا بی‌نظیر بود

مربی سابق تیم ملی والیبال ایران درباره‌ی شکست تیم ملی مقابل ایتالیا گفت: این شکست چیزی از ارزش‌های بسیار بالای بازیکنان ما کم نخواهد کرد.


محمدصادق پشنگ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: ملی‌پوشان ما بازی بسیار خوب و زیبایی را مقابل ایتالیا به نمایش گذاشتند و همین که تیم ملی موفق به گرفتن یک گیم از ایتالیا شد نشان دهنده عملکرد بی‌نظیر ملی‌پوشان است.


وی ادامه داد: ایستادن و مقاومت کردن مقابل تیم بزرگی مانند ایتالیا کار بسیار دشواری است که بازیکنان ما به خوبی از عهده‌ی آن برآمدند. به هر حال هیچ کس از تیم ملی انتظار پیروزی نداشت و به نظر می‌رسد که عملکرد و بازی خوب و هماهنگ بازیکنان ما موجب تحسین همگان شده باشد. بازیکنان ما اگر خودباوری داشتند، می‌توانستیم دو بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم.


پشنگ تاکید کرد: حضور در مسابقات جهانی و رویارویی با بهترین تیم‌های جهان برای ایران بسیار ارزشمند است. ما باید از این حضور دستاوردهای ارزشمندی را کسب کرده و برای آینده خود برنامه‌ریزی کنیم. ما انتظار صعود تیم ملی از گروه خود را نداشتیم اما، بازی‌های خوب و زیبای ایران باید با نتیجه‌گیری هم همراه شود. دیگر وقت آن رسیده که ما به کسب نتیجه هم فکر کرده و برای آن برنامه‌ریزی کنیم. با استعدادهایی که کشور ما در والیبال دارد رسیدن به این هدف دور از دسترس نخواهد بود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 32
  • ۲۸ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما