مرد سارق وقتی گرفتار شد خودکشی کرد

مردی که در غیاب همسایه خود، وارد محل سکونت او شده بود و آلبوم خانوادگی‌اش را جستجو می‌کرد، با رسیدن صاحبخانه، خود را از طبقه چهارم ساختمان بیرون انداخت و جان سپرد.


محمد شهریاری، بازپرس ویژه قتل تهران با اشاره به این خبر به «جام‌جم» ‌گفت:‌ به دنبال تماس ساکنان یکی از محله‌های اکباتان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر این که فرد سارقی پس از سررسیدن صاحبخانه به محل سکونتش، خود را از طبقه چهارم خانه به پایین انداخته و خودکشی کرده است، موضوع از طریق کلانتری ۱۳۵ آزادی به دادسرای جنایی گزارش شد.


پس از تحقیق از صاحبخانه‌ای که فرد سارق از منزل وی به پایین سقوط کرده بود، وی عنوان کرد: به اتفاق همسر و فرزند خود به میهمانی رفته بودیم که پس از بازگشت به منزل، با مشاهده یک جفت دمپایی مقابل آپارتمان، سراسیمه وارد خانه شدیم و با فردی روبه‌رو شدیم که در حال جستجوی آلبوم خانوادگی‌مان بود.

مرد صاحبخانه اضافه کرد: پس از مشاهده این وضعیت، اجازه خارج شدن به مرد غریبه‌ را ندادم و از همسایه‌ها درخواست کمک کردم و برای جلوگیری از فرار او، در خانه را قفل کردم و به پلیس اطلاع دادم.

دقایقی بعد، مرد غریبه که خود را درون آپارتمان زندانی می‌دید، از طبقه چهارم به پایین پرید و به زندگی‌اش خاتمه داد.

بازپرس جنایی در توضیح این ماجرا خاطرنشان کرد: با دستور قضایی مبنی بر انتقال جسد به پزشکی قانونی، در مرحله بعدی از تحقیقات معلوم شد فرد فوت شده در مجاورت آن محل سکونت داشته و در حال حاضر چند فرضیه در این ارتباط وجود دارد که وی چگونه کلید این خانه را به دست آورده و در آلبوم خانوادگی مرد صاحبخانه، در جستجوی چه چیزی بوده است.

شهریاری اضافه کرد: در حال حاضر دستور قضایی در این ارتباط صادر شده و پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کرده است.