مرد سنگدل همسرش را با روسری خفه نمود

مرد جوانی که مدعی بود به دلیل جنون، همسرش را خفه کرده است، پس از رد ادعایش، در انتظار محاکمه قرار گرفت.

قتل همسر

ساعت ۲۰:۳۰ بیست ‌و چهارم فروردین سال گذشته گزارشی مبنی بر وقوع یک قتل در خیابان نامجو به کلانتری ۱۰۶ نامجو اعلام شد که بلافاصله تیمی از مأموران به محل وقوع قتل اعزام شدند.

پس از حضور مأموران در محل اعلام خـبـر، فردی به نام مسعود به آن‌ها مراجعه نمود و مدعی شد همسر ۳۵ ساله‌اش را با روسری خفه کرده است.

دقایقی بعد نیز سعید احمدبیگی – بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل وقوع جرم حاضر و دستور دستگیری همسر مقتول و بررسی‌‌های بیش‌تر را صادر نمود.

مسعود پس از بازداشت درباره انگیزه خود از قتل همسرش به بازپرس بیان کرد: به دلیل اختلافات خانوادگی و داشتن پرونده قضایی مبنی بر درخواست طلاق همسرم، او را به قتل رساندم.

مسعود که سابقه کیفری و حمل مواد را نیز در پرونده خود داشت در ادامه روند بازپرسی اواخر آبان ماه سال گذشته به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و از بیماری روحی خود پرده برداشت و مدعی شد: در لحظه قتل مدام صدایی در ذهنم به من می‌‌بیان کرد که همسرم را بکشم و به این دلیل که در آن زمان خوردن قرصهایم را قطع کرده بودم، همسرم را خفه کردم.

بازپرس پرونده پس از طرح ادعای مسعود مبنی بر جنون، برای صحت یافتن از ادعاهای وی و بررسی‌‌های بیش‌تر، متهم را در اختیار کمیسون پزشکی قرار داد اما کارشناسان پزشکی قانونی پس از انجام تحقیقات لازم ادعای جنون مسعود را رد کردند.

سرانجام پس از تکمیل پرونده قتل، سعید احمدبیگی؛ بازپرس امور جنایی تهران برای قاتل این پرونده به اتهام مباشرت در قتل قرار مجرمیت صادر نمود و با صدور کیفرخواست برای مسعود، وی به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه خواهد شد.

تسنیم