محصولات دانلودی

مرد مراکشی در پی تقاضای طلاق از سوی همسرش چشم‌های وی را از حدقه در آورد

مرد ۳۱ ساله مراکشی به دلیل خودداری همسرش در ادامه رابطه زناشویی‌شان و تقاضای طلاق، چشمهای وی را از کاسه در آورد و او را برای همیشه نابینا کرد.به گزارش گروه «حوادث» ایسنا، مرد مراکشی پس از این اقدام به اتهام شکنجه و وحشی گری نسبت به زن ۲۳ ساله‌اش که به نابینایی دائمی این زن منجر شد، به ۳۰ سال حبس محکوم شده است.این زوج پس از امتناع زن از ادامه رابطه زناشویی با شوهرش و درخواست طلاق با یکدیگر به بحث و مشاجره پرداختند سپس مرد به سوی زن خود حمله ور شده و چشم‌های او را از حدقه در آورد.وی برای تکمیل محکومیتش برای همیشه از کشور فرانسه اخراج شد.وکیل این مرد مراکشی که خواستار تخفیف مجازات برای موکل خود شده اظهار داشته که موکلش دچار بیماری روانی است و در این باره می‌گوید: این حادثه حاصل ازدواجی است که از پیش برنامه ریزی شده و بر اساس انتخاب طرفین نبوده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 32
  • ۰۳ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما