محصولات دانلودی

مرفاوی: کار سخت ما از امروز آغاز شده است
بعد از صدرنشینی در لیگ برتر


مرفاوی: کار سخت ما از امروز آغاز شده است


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت: کار سخت ما از امروز آغاز شده و دیدارهای دشواری پیش رو داریم.


به گزارش خبرگزاری فارس، صمد مرفاوی پس از تساوی مقابل ابومسلم در جمع خبرنگاران گفت: دیدار سختی بود. می‌توانستیم پیروز شویم و هر ۳ امتیاز را از آن خود کنیم؛ ولی بدشانس بودیم.
وی افزود: اگرچه با این تساوی صدرنشین لیگ شدیم؛ اما بازی‌های سخت ما تازه شروع شده است. صدرنشینی در لیگ برتر حاصل زحمات تمام بازیکنان بود.
مرفاوی با اشاره به باخت سایپا عنوان کرد: افت این تیم طبیعی بود؛ ولی در فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست و ممکن است هر اتفاقی بیفتد.
سرمربی استقلال در مورد اختلاف نظر با یونگ اظهار داشت: مشکلی با این مربی ندارم و برای او مشکل شخصی پیش آمده بود که پس از برطرف شدن آن به مشهد آمد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 24
  • ۱۵ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما