محصولات دانلودی

مرفاوی: تعطیلات لیگ به نفع استقلال نبود

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت:‌ تنها و اصلی ترین مشکل استقلال در حال حاضر نداشتن زمین تمرین مناسب است.


صمد مرفاوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )، اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر شرایط تیم بسیار مطلوب است و ما تمرینات منظمی‌ را برای رویارویی با برق شیراز انجام داده ایم. خوشبختانه از نظر آمادگی، مشکلی نداشته و اصلی ترین مشکل ما که در شش ماه اخیر دردسر ساز شده است، در اختیار نداشتن زمین تمرین مناسب است.


وی تصریح کرد: تعطیلات لیگ به هیچ عنوان به نفع استقلال نبود، تنها حسنی که این تعطیلات برای ما در پی داشت رسیدن تیم و بازیکنان به آرامش بود. امیدواریم که با این آرامش و تمرکزی که بازیکنان به آن دست یافته اند، لیگ را دوباره با موفقیت آغاز کنیم.


وی در مورد تمرینات استقلال گفت: از آن جاکه در تمرینات چند روز اخیر هشت بازیکن خود را به دلیل حضور در تیم‌های ملی در اختیار نداشتیم، نتوانستیم آن طور که باید تمرینات تاکتیکی مورد نظر خود را اجرا کنیم. بازیکنان از نظر بدنی، کاملا آماده هستند و در دو روز باقی مانده برای ایجاد هماهنگی تیمی‌تلاش می‌کنیم.


مرفاوی، درباره‌ی دیدار تیمش مقابل برق شیراز به ایسنا گفت: برق تیم بسیار خوب و هماهنگی است، که از امتیاز میزبانی نیز بهره می‌گیرد. قطعا ما بازی دشواری را در پیش رو داریم و برای حفظ جایگاه خود محکوم به شکست برق هستیم.


سرمربی تیم استقلال درباره‌ی حضور قلعه نویی بر روی نیمکت استقلال در بازی روز سه شنبه به ایسنا،‌گفت: من اطلاعی از این موضوع نداشته و نمی‌دانم که قلعه نویی بر روی نیمکت خواهد نشست یا خیر. در هر صورت ما با قلعه نویی کاملا هماهنگ بوده و حتی اگر وی بر روی نیمکت استقلال ننشیند از مشورت او استفاده خواهیم کرد. بی تردید،‌ از نشستن قلعه نویی بر روی نیمکت استقلال خوشحال خواهم شد.


مرفاوی درباره‌ی وضعیت نوازی اظهار کرد: نوازی فعلا در تمرینات حاضر نخواهد شد و باید با حضور در کمیته‌ی انضباطی باشگاه استقلال پاسخگو باشد. پس از حضور او در کمیته‌ی انضباطی و مشورت با مسوولان این کمیته پیرامون وضعیت نوازی تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 21
  • ۲۸ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما