مریلا زارعی: ممنوع‌التصویر نشده‌ام

مریلا زارعی، شایعات مربوط به ممنوع‌التصویر شدن خود، در پی اعتراض به نحوه داوری جشنواره امسال را تکذیب کرد.
    در پی تماس خبرنگار سینمایی فارس با مریلا زارعی، این بازیگر سینما درباره منتفی شدن حضورش در فیلم «محیا» و شایعات ممنوع‌التصویر ‌شدن خود بعد از واکنش به داوری جشنواره بیست و پنجم فیلم فجر، گفت: مدتی پیش برای حضور در این فیلم با اکبر خواجویی گفت‌وگو کردم، فیلمنامه را خواندم و حتی توافقاتی نیز انجام شد، اما چندی بعد به دلیل مسافرت، از خواجویی عذرخواهی کردم و حضورم در فیلم منتفی شد.

    وی افزود: البته این اتفاق مربوط به قبل از جشنواره فجر بود، اما خبر آن بعد از جشنواره به صورت پررنگ بازتاب داده شد. طوری که به نظر می‌رسد عده‌ای می‌خواهند این گونه نشان دهند که من بعد از اعتراض‌هایم به جشنواره از کار منع شده‌ام.
    برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن مکمل در جشنواره بیست و دوم فیلم‌ فجر، گفت: حتی عده‌ای از نشریات نوشته‌اند که من برای بازی در فیلم «انعکاس» هم قرارداد بسته‌ام، ولی به دلیل همان اعتراض‌هایم، اجازه حضور در این فیلم به من داده نشده، اما واقعیت این است که من با رضا کریمی هیچ قراردادی نبسته‌ام و قرار نیست در این فیلم حضور داشته باشم.
    مریلا زارعی همچنین درباره حذف بازی‌اش در فیلم «اخراجی‌ها» گفت: صحنه‌های بازی در این فیلم مربوط به زمان حال بود که به دلیل بالا رفتن زمان فیلم، مسعود ده‌نمکی تصمیم گرفت قسمت‌های مربوط به زمان حال را کنار بگذارد و به همین دلیل بازی من در این فیلم حذف شد.
    زارعی در پایان گفت: در حال حاضر برای بازی در هیچ فیلمی قرارداد نبسته‌ام.