مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در شرق تهران افتتاح شد

مرکز فروش محصولات و ارائه خدمات رایتل، جهت رفاه هر چه بیش‌تر هموطنان، در شرق تهران افتتاح شد.

مرکز فروش محصولات و ارائه خدمات این اپراتور برای ارائه سرویس‌‌های حضوری و بی‌واسطه در شرق شهر تهران افتتاح شد.

بنابراین گزارش، این مرکز که در فلکه اول تهرانپارس- ابتدای بلوار پروین- بازار موبایل شمس راه اندازی شده است، تمامی محصولات و سرویس‌‌های رایتل و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می‌ نماید و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.

فروش انواع سیم‌کارت رایتل، انواع بسته ‌های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس، تعویض سیم‌کارت، تغییرمالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعالسازی سیم‌کارت در این مرکز امکان پذیر است.

گفتنی است هم‌زمان با افتتاح این مرکز ، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام نموده است.

در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ ۱ تا ۳  اردیبهشت ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند می‌‌توانند از بسته ‌های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مندمی­ شوند.

همچنین مشترکین جدیدی که در این بازه زمانی نسبت به خرید سیم‌کارت اعتباری و دیتا از این مرکز اقدام کنند، از ۷۵ درصد تخفیف در قیمت این سیم‌کارت‌‌ها بهره مند می‌ شوند.

شایان ذکر است این طرح تنها در تاریخ اعلام شده و فقط در مرکز تازه افتتاح شده تهرانپارس قابل اجرا می‌ باشد و به هر فرد حداکثر ۲ سیم‌کارت اعتباری با ۷۵ درصد تخفیف ارایه می‌ گردد.

گفتنی است ساعت کاری مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات تهرانپارس شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۲۱ و جمعه۱۰ تا ۱۸ می‌­باشد.