مرگ بر اشرار فضای شهر خاش را در برگرفت

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، با گذشت تنها چند روز از دومین ماه بهار، اشرار کوردل در جنایتی تلخ سه مامور نیروی انتظامی که در حال انجام وظیفه در پست ایست و بازرسی بودند را به شهادت رساندند.

صبح امروز پیکر پاک شهدا در این شهر تشییع شد ، آنانی که دیشب غریبانه برای دفاع از کیان ایران اسلامی و تأمین امنیت پر کشیدند. امروز مردم شیعه و سنی با وحدت خاص و همیشگی خودشان آنان را در آغوش گرفته بودند.

آنان آمده بودند که نشان دهند مردم شیعه و سنی در راستای بصیرت ماندگار جمهوری اسلامی ایران در کنار هم و در مقابل اشرار و تروریست ‌ها هستند و اشرار راه به جایی نخواهند برد.

امروز مردمان شیعه و سنی از بزرگ طایفه گرفته تا کوچکترین عضو آن آمده بودند تا نشان دهند قدردان زحمات شبانه روزی حافظان امنیت هستند و پشتیبان آنان، مردم امروز یک صدا فریاد مرگ بر اشرار سر می‌ دادند.

مرگ بر اشرار، وحدت وحدت، ما از مرگ نمی هراسیم و مهم تر از همه مسئولان امنیت امنیت، عمده شعارهای مردم حاضر در تشییع پیکر شهدای نیروی انتظامی بود.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، شب گذشته ماموران انتظامی در خیابان رودکی خاش در حوالی میدان پسته اقدام به ایجاد ایست و بازرسی کرده بودند که  اشرار مسلح در اقدامی جنایتکارانه سوار بر یک خودروی سواری به روی آنان آتش گشودند که در پی این حادثه دو نفر از ماموران در دم شهید و دو نفر دیگر به شدت زخمی شدند که بنا بر اطلاعات بعدی یکی دیگر از مجروحان حادثه به خیل شهدا پیوست.